Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Žuvys (nesiunčiame)

Žuvys (nesiunčiame)


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Acantopsis dialuzona - Arkliasnukis vijūnas

Judrios, greitai plaukiojančios žuvys, labiausiai aktyvios naktimis.Užauga iki 30 cm.Akvariumą rinkitės mažiausiai 120x45 cm dydžio, rekomenduojama temperatūra – 16-24 laipsniai. Gruntą rinkitės iš smėlio ar žvyro, be aštrių kampų, kadangi šios žuvytės mėgsta iki akių užsikasti substrate. Rekome..

Aequidens pulcher - Akara

Taikaus charakterio, tačiau kovojančios už teritoriją žuvys. Akvariume rekomenduojama auginti 1 porą.Užauga iki 16 cm.Akvariumas turi būti bent 132 litrų, 80 cm ilgio. Reikalinga gera filtracija. Temperatūra: 20-25 laipsniai. Dekoruokite akvariumą akmenimis, medžiu. Šios žuvytės mėgsta plaukiot..

Altolamprologus calvus

Šios žuvys teritorialios, pasireiškia vidinė agresija giminaičiams. Patinai užauga iki 15 cm, patelės – 10 cm.Minimalus akvariumo dydis 100 litrų porai, optimalus akvariumo dydis nuo 250 litrų kelioms poroms. Temperatūra – 25-27 laipsniai. Būtina gera filtracija ir vandens aeracija. Rekomenduoja..

Ampularia - Sraigė

Lengvai laikomos akvariumuose sraigės. Galima laikyti su visomis žuvimis, išskyrus tomis, kurios valgo sraiges. Šios sraigės turi specialų kvėpavimo aparatą, kurį naudoja gyvendamos mažai deguonies turinčiame vandenyje. Turi dangtelį, kuriuo užsidaro eidamos miegoti, gindamosi nuo priešų, sumažė..

Ancistrus sp.

Taikios žuvys, kurios ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. Tai puikūs akvariumo darbininkai, valantys stiklus, augalus ir dekoracijas nuo dumblių. Dėl savo unikalios burnos, gali keletą valandų išbūti prisisiurbę prie stiklo ar dekoracijos. Kol jauni, dažnai matosi akvariume, užaugę mėgs..

Aphyosemion australe

Žuvelę galima laikyti bendrame akvariume. Žuvelių charakteris yra labai taikus, jos gana drovios. Tinka laikyti su rasboromis, Corydoras ir kitomis nedidelėmis taikiomis žuvelėmis. Užauga iki 5-6cm. Patelės nespalvingos, mažesnės.  Minimalus akvariumo tūris 25litrai. Šios žuvelės spalvoms ..

Balantiocheilus melanopterus - Ryklinis barbusas

Tai taikios, greitos, baikščios ir labai aktyvios žuvys. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti bent 5 žuvytes. Laikant mažesnį kiekį, žuvys bus baikščios, stresuos ir slėpsis tarp augalų. Nevertėtų jų laikyti su gupijomis, neonais ir kitomis mažomis žuvimis. Į kompaniją puikiai tiks didesnės..

Betta splendens - Gaidelis

Tai spalvinga, ilgų pelekų žuvis. Gaidelius galima laikyti bendrame akvariume, jeigu nėra pelekus kramtančių agresyvių žuvų. Jokiu būdu negalima laikyti dviejų patinų, nes pešis tarpusavyje iki vieno iš jų mirties. Patelės nesipeša. Patelės nėra tokios spalvingos kaip patinai, o ir pelekai daug ..

Chanda ranga - Stiklažuvė

Taikaus charakterio, skaidrios spalvos žuvis, tinkanti patyrusiam akvariumistui. Tinkama laikyti su mažomis taikiomis žuvimis. Tai būrinės žuvys, patariama laikyti bent 6 vienetus.Užauga iki 5 cm ilgio.Akvariumą rinkitės ne mažiau nei 100 litrų, su akmenukų tipo gruntu. Mėgsta sūroką vandenį,&..

Chilatherina alleni

Tai aktyvios žuvys, gali būti laikomos su taikiomis mažomis žuvimis.Užauga 5-10 cm.Akvariumą rinkitės ne mažiau kaip 50 litrų, rekomenduojama temperatūra – netoli 25 laipsnių. Gruntas – rupus smėlis, akmenukai. Mityba: tinka sausas, gyvas ar šaldytas maistas. ..

Symphysodon aequifasciatus Blue Turquoise - Diskusas

Tai taikios žuvys, kurias geriausia laikyti mažomis grupelėmis. Šios žuvys gan jautrios, greitai suserga, reikalauja nemažai priežiūros, todėl nerekomenduojama pradedantiesiems akvariumistams.Suaugusios siekia 20 cm. Patinai nuo patelių beveik nesiskiria.Akvariumas turėtų būti nuo 200 litrų tūrio...

Aequidens rivulatus - Cichlasoma rivulatus

Tai agresyvi, savo teritoriją ginanti žuvis. Sugyvens su kitais panašaus dydžio Pietų Amerikos ciklidais. Ši žuvis jokiu būdu netinka bendram taikių, mažų žuvų akvariumui.Kadangi šios žuvys užauga tikrai didelės, patinai iki 20 cm, patelės – iki 15 cm, akvariumą reikia rinktis ne mažesnį nei 200 ..

Altolamprologus compressiceps

Taikaus charakterio žuvys, sugyvenančios su kitais akvariumo gyventojais. Kitų žuvų nepuola, tačiau užpultos moka puikiai apsiginti.Patinai užauga 10-12 cm, patelės – iki 10 cm.Šioms žuvims rinkitės akvariumą 150-190 litrų, 120 cm x 45 cm dydžio. Rinkitės smėlio pagrindo gruntą. Įrenkite daug s..

Ancistrus sp. - Ilgapeliakis ancistrusas

Taikios žuvys, kurios ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. Tai puikūs akvariumo darbininkai, valantys stiklus, augalus ir dekoracijas nuo dumblių. Dėl savo unikalios burnos, gali keletą valandų išbūti prisisiurbę prie stiklo ar dekoracijos. Kol jauni, dažnai matosi akvariume, užaugę mėgs..

Anentome hellena - Sraigė Helena

Tai aktyvi sraigė, taiki kartu gyvenančioms žuvims. Užauga iki 15-18mm.Rekomenduojama laikyti akvariume nuo 30 litrų. Vanduo turėtų būti vidutiniškai kietas, šiek tiek bazinės reakcijos.  Mityba: minta kitomis sraigėmis - pagauna ir išsiurbia iš kiautelio. Kai sraigių nėra, minta..

Aplocheilus lineatus

Tai taikinga žuvis, puikiai sugyvenanti su kitomis žuvimis ir kurią lengva prižiūrėti.Gali užaugti iki 12 cm ilgio.Minimalus akvariumo dydis - 100 litrų, vandens temperatūra 20-26 laipsniai. Gruntą rinkitės rupų smėlį, akmenukus. Mityba: mėsėdės ..

Barbus conchonius - Ugninis barbusas

Tai taikios, mielos, judrios žuvys. Idealiai tinka  pradedančiajam akvariumistui. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti ne mažiau nei 5-6 žuvytes. Tik būryje jos jausis saugiai, ne stresuos ir nepuldinės ilgapelekių akvariumo žuvyčių.Akvariumas turėtų būti gausiai apsodintas augalais, s..

Botia dario

Tai judrios ir labai socialios žuvytės, todėl nereikėtų jų laikyti po vieną. Labai smagu šias žuveles stebėti. Didžiausią laiko dalį jos praleidžia rausdamos gruntą.Užauga iki 15cm. Patinai ir patelės nesiskiria.Kaip ir visoms dugninėms žuvims tinka švelnus substratas. Kaip ir visos kitos žvynų ..

Colisa lalia - Raudonai- mėlynai dryžuotas leliusas

Tai taiki žuvis, sutarianti su visais akvariumo gyventojais, tačiau nederėtų laikyti su gerokai didesnėmis žuvimis. Tai gan baikšti žuvis, todėl patartina akvariumą laikyti ramesnėje vietoje.Puikiai tinka nedideliems akvariumams. Akvariume turi būti daug augmenijos bei paviršinių augalų priebland..

Glossolepis incisus

Tai taiki žuvis, kuri gali gyventi bendrame akvariume su kitomis panašaus dydžio žuvimis: dafnijomis, barbusais, korydorais ir pan. Rekomenduojama laikyti bent 6-8 vnt.Užauga iki 15 cm. Suaugę patinai didesni ir ryškesni nei patelės.Akvariumą rinkitės nuo 110 litrų, rekomenduojama vandens temper..

Gymnocorymbus ternetzi - Ternecija

Ramios prigimties būrinės žuvytės, kurias rekomenduojama laikyti 3 vienetus ir daugiau. Kartais mėgsta krimstelėti lėtai plaukiančių ilgapelekių žuvyčių uodegas, tokių kaip skaliarijos ar gaideliai.Akvariumui reikalingas silpnas apšvietimas, natūralios spalvos gruntas, daug augalų. Žuvytės nereik..

Nematobrycon palmeri Black - Juoda karališka tetra

Tai būrinė žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes.Akvariumas turi būti tankiai apsodintas augalais, rekomenduojamas tamsios spalvos gruntas. Žuvytės nėra reiklios vandens parametrams, tačiau rekomenduojame laikyti ne kietame vandenyje, su mažesniu pH. Rekomenduojama laikyti tik su taikio..

P.X. sphenops Black Molly - Juoda molinezija

Žuvelės taikios, todėl viename akvariume galima apgyvendinti su kitomis gyventojomis, kurių laikymo sąlygos sutampa. Tinkamai laikomos gyvena apie penkerius metus.Patinėliai ryškesni ir mažesni nei patelės, užauga apie 8 cm, tuo tarpu patelės – apie 12 cmTinkamiausias akvariumas molinezijoms – 10..

Symphysodon aequifasciatus Malboro - Diskusas

Tai taikios žuvys, kurias geriausia laikyti mažomis grupelėmis. Šios žuvys gan jautrios, greitai suserga, reikalauja nemažai priežiūros, todėl nerekomenduojama pradedantiesiems akvariumistams.Suaugusios siekia 20 cm. Patinai nuo patelių beveik nesiskiria.Akvariumas turėtų būti nuo 200 litrų tūrio...

Amphilophus trimaculatus - Flower horn

Tai lepi, agresyvi žuvis, kartu gali būti laikoma tik su atitinkamai didelėmis, stipriomis, greitomis žuvimis.Užauga 30-37 cm, gyvena 8-12 metų.Šioms žuvims reikalingas didelis, bent 280 litrų, akvariumas. Kadangi tai ciklidas, akvariume turėtų būti ne augalai, o akmenys ir šakos. Temperatūra: 21..

Ancistrus sp. Gold

Taikios žuvys, kurios ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. Tai puikūs akvariumo darbininkai, valantys stiklus, augalus ir dekoracijas nuo dumblių. Dėl savo unikalios burnos, gali keletą valandų išbūti prisisiurbę prie stiklo ar dekoracijos. Kol jauni, dažnai matosi akvariume, užaugę mėgs..

Anomalochromis thomasi

Taikios žuvys, akvariume užsiima apatinį ar vidurinį vandens sluoksnį. Susiporavusios užsiima teritorijas kurias gina nuo kitų žuvų. Akvariume laikomos su taikiomis, lėtomis žuvimis.Užauga iki 8 cm, patelės mažesnės už patinus.Akvariume reikia įrengti slėptuvių iš akmenų, kelmų, šakų, apsodinti a..

Atyopsis moluccensis - Filtruojanti krevetė

Filtruojančios krevetės gali būti laikomos grupėmis, tada jos tarpusavyje pasidalina teritorijomis. Nelaikykite su žuvimis, kurios minta krevetėmis: botijomis, stambiais ciklidais.Užauga iki 12 cm. Akvariumo dydis turėtų būti nuo 70 litrų, vandens temperatūra – 22-26 laipsniai. Vanduo turėtų būti..

Barbus conchonius bicolor - Ugninis barbusas dvispalvis

Tai taikios, mielos, judrios žuvys. Idealiai tinka  pradedančiajam akvariumistui. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti ne mažiau nei 5-6 žuvytes. Tik būryje jos jausis saugiai, ne stresuos ir nepuldinės ilgapelekių akvariumo žuvyčių.Akvariumas turėtų būti gausiai apsodintas augalais, su ke..

Botia lohachata

Tai gana aktyvi ir taiki, mėgstanti raustis po dugną, žuvis. Aktyvesnės būna dienos metu. Nepatartina laikyti su agresyviomis žuvimis. Geriausia laikyti būreliais po 5 žuvis arba daugiau.Žuvytės dažnai būna tingios, mėgsta pailsėti netoli paviršiaus, neapsigaukite – žuvytė nenudvėsė.Akvariumą žuv..

Carnegiella levis

Tai taiki žuvytė, tinka laikyti taikiame bendrame akvariume su panašaus dydžio žuvimis: taikiais characidais, dumbliaėdžiais šamukais, apistogamomis. Labai graži žuvytė įspūdingai atrodo, kai laikoma grupėmis iš 10vnt. Užauga iki 2-2,5cm. Rekomenduojamas akvariumas, kurio paviršiaus plotas ..

Colisa lalia - Mėlynas leliusas

Tai taiki žuvis, sutarianti su visais akvariumo gyventojais, tačiau nederėtų laikyti su gerokai didesnėmis žuvimis. Tai gan baikšti žuvis, todėl patartina akvariumą laikyti ramesnėje vietoje.Puikiai tinka nedideliems akvariumams. Akvariume turi būti daug augmenijos bei paviršinių augalų priebland..

Gymnocorymbus thayeri - Geltona ternecija

Ramios prigimties būrinės žuvytės, kurias rekomenduojama laikyti 3 vienetus ir daugiau. Kartais mėgsta krimstelėti lėtai plaukiančių ilgapelekių žuvyčių uodegas, tokių kaip skaliarijos ar gaideliai.Akvariumui reikalingas silpnas apšvietimas, natūralios spalvos gruntas, daug augalų. Žuvytės nereiklio..

Iriatherina werneri

Šių žuvų būryje tarp patinų susiformuoja griežti hierarchiniai santykiai, tad didžią laiko dalį praleidžia prieš vienas kitą pūsdami savo ilgus gražius pelekus, bet toks demonstravimas nesibaigia rimtomis kautynėmis. Nerekomenduojama laikyti kartu su aktyviomis bei agresyviomis žuvimis, kurios g..

P.X. sphenops Gold Molly - Geltona molinezija

Žuvelės taikios, todėl viename akvariume galima apgyvendinti su kitomis gyventojomis, kurių laikymo sąlygos sutampa. Tinkamai laikomos gyvena apie penkerius metus.Patinėliai ryškesni ir mažesni nei patelės, užauga apie 8 cm, tuo tarpu patelės – apie 12 cmTinkamiausias akvariumas molinezijoms – ..

Symphysodon aequifasciatus Pigeon - Diskusas

Tai taikios žuvys, kurias geriausia laikyti mažomis grupelėmis. Šios žuvys gan jautrios, greitai suserga, reikalauja nemažai priežiūros, todėl nerekomenduojama pradedantiesiems akvariumistams.Suaugusios siekia 20 cm. Patinai nuo patelių beveik nesiskiria.Akvariumas turėtų būti nuo 200 litrų tūrio...

Apistogramma cacatuoides - Apistograma kakadu

Tai savo teritoriją ginančios žuvys, neršto metu tampa agresyvios, todėl akvariume rekomenduojama laikyti 1 porą, arba 1 patiną ir kelias pateles. Galima laikyti kartu su nedidelėmis, judriomis žuvytėmis, kurios plaukioja vidutiniame ir viršutiniame akvariumo vandens sluoksnyje.Užauga iki 8 cm. P..

Apteronotus albifrons - Juodas peilis

Tai taiki žuvytė tik panašaus dydžio žuvims, su mažesnėmis taikiai negyvena.Užauga iki 50 cm.Akvariumą reikėtų rinktis nuo 240 litrų dydžio, vandens temperatūra – 23-28 laipsniai. Gruntą rinkitės smulkų arba smėlį. Būtinos slėptuvės, tačiau būtina ir erdvė plaukiojimui akvariumo apačioje. ..

Aulonacara baenschi

Tai pakankamai ramios žuvys, todėl nereiktų laikyti kartu su kitomis plėšriomis žuvimis. Puikiai sugyvena su nedideliais ciklidais. Grupė formuojama iš 3 patinų ir 5-7 patelių.Gyvena 10 metų.Šiems ciklidams laikyti 200 litrų akvariumas yra optimalaus dydžio. Vandens temperatūra 22-30° C. Akvar..

Barbus nigrofasciatus - Juodas barbusas

Tai taikios, gražios, kontrastingos spalvos, judrios žuvys. Nekandžioja pelekų kitoms žuvims. Galima laikyti su gyvavedėmis, danijomis, rasboromis, tetromis, taikiais nykštukiniais cichlidais, Corydoras šamukais, vijūnais, guramiais ir kitais mažesniais barbusais. Būrinė žuvis. Todėl reikėtų lai..

Botia macracanthus - Bocija klounas

Tai būrinės žuvys, todėl rekomenduojama laikyti bent 5 vienetus, kur vienas iš jų bus lyderis, karts nuo karto gali kilti kovos dėl lyderio pozicijos, po kurių pasitaiko ir žaizdų. Dėl savo reiklumo, šios žuvytės netinkamos pradedančiajam akvariumistui. Esant tinkamam būriui, akvariumistai gali ..

Caridina cf. cantonensis sp. Crystal Red - Krevetė Crystal Red

Taikios mažos krevetės, užaugančios 2-3 cm. Gyvena iki 2 metų. Šios krevetės jautrios nitratams ir amoniui. Būtini reguliarūs vandens keitimai, minimalus CO2 naudojimas. Akvariumas turėtų būti apsodintas gyvais augalais. Temperatūra – 21-25 laipsniai, tinka ir aukštesnė, bet esant tokiai temp..

Chilodus punctatus - Taškuotasis chilodas

Tai būrinės žuvys, gan taikios ir drovios, bijančios greitai judančių ir agresyvių žuvyčių.Užauga 7-8 cm dydžio.Akvariumą rinkitės mažiausiai 90x30 cm dydžio. Geriausiai rinkitės smėlinį gruntą, įdėkite keletą dekoracijų: medžio šakų ar šaknų. Augalus rinkitės plaukiojančius, kadangi šios žuvys m..

Colisa lalia - Raudonas leliusas

Tai taiki žuvis, sutarianti su visais akvariumo gyventojais, tačiau nederėtų laikyti su gerokai didesnėmis žuvimis. Tai gan baikšti žuvis, todėl patartina akvariumą laikyti ramesnėje vietoje.Puikiai tinka nedideliems akvariumams. Akvariume turi būti daug augmenijos bei paviršinių augalų priebland..

Hemigrammus rhodostomus - Rodostomusas

Tai būrinės žuvys, jos geriau akvariume jaučiasi jei jų yra daugiau. Taikios, todėl galima laikyti bendrame akvariume, kartu su kitomis taikiomis žuvimis.Užauga iki 5 cm, patelės stambesnės už patinus.Akvariumas turėtų būti mažiausiai 70 litrų, vandens temperatūra: 24- 27 laipsniai. M..

Marosatherina ladigesi

Labai taikios ir ramios žuvys, tinkančios bendram akvariumui. Rekomenduojama laikyti 6-8 vnt.Užauga iki 8 cm.Akvariumą rinkitės nuo 70 litrų, 75x30x30 cm dydžio. Gausiai apsodinkite augalais, taip pat rekomenduojami plaukiojantys augalai. Labai svarbi vandens kokybė, todėl būtinas dalinis vanden..

P.X. sphenops Gold Pearl Mix - Perlinė molinezija

Žuvelės taikios, todėl viename akvariume galima apgyvendinti su kitomis gyventojomis, kurių laikymo sąlygos sutampa. Tinkamai laikomos gyvena apie penkerius metus. Patinėliai ryškesni ir mažesni nei patelės, užauga apie 8 cm, tuo tarpu patelės – apie 12 cmTinkamiausias akvariumas molinezijoms – ..

Symphysodon aequifasciatus Red Turquoise - Diskusas

Tai taikios žuvys, kurias geriausia laikyti mažomis grupelėmis. Šios žuvys gan jautrios, greitai suserga, reikalauja nemažai priežiūros, todėl nerekomenduojama pradedantiesiems akvariumistams.Suaugusios siekia 20 cm. Patinai nuo patelių beveik nesiskiria.Akvariumas turėtų būti nuo 200 litrų tūrio...

Apistogramma agassizi

Šias žuvytes nerekomenduojama laikyti su didelėmis ir agresyviomis žuvimis.Patinėliai didesni ir spalvingesni nei patelės. Priklausomai nuo nuotaikos gali keisti spalvą.Rekomenduojamas akvariumo tūris – 140 litrų, akvariumas turi būti apsodintas augalais, tačiau palikta erdvė plaukiojimui ir slėp..

Aulonacara baenschi Aquarium Strain Electric Blue

Tai pakankamai ramios žuvys, todėl nereiktų laikyti kartu su kitomis plėšriomis žuvimis. Puikiai sugyvena su nedideliais ciklidais. Grupė formuojama iš 3 patinų ir 5-7 patelių.Gyvena 10 metų.Šiems ciklidams laikyti 200 litrų akvariumas yra optimalaus dydžio. Vandens temperatūra 22-30° C. Akvar..