Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Samanos

Samanos

Samanos akvariume labai įvairiapusiški augalai, kurie puikiai pritampa tiek plūduriuodami paviršiuje, tiek ant dugno. Tai puiki slėptuvė mailiui.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Cladophora aegagropila, 1 vnt

Tai nėra augalas, o dumblių kolonija, kuri atrodo gan patraukliai. Akvariume atlieka natūralaus filtro funkciją, nes savo viduje kaupia dumblą. Jei rutuliuko paviršius per daug apdumblėja, jį galima praplauti akvariumo vandenyje.Norint išlaikyti rutulio formą akvariume, reikia reguliariai judint..

3.60€ Be mokesčių: 2.98€

Javos samana, 1 vnt

Ši samana yra labiausiai paplitusi akvariumo samana, naudojama apsodinant akvariumą! Augalas pasižymintis sodriai žaliu atspalviu ir plonais gniužulais, gali būti naudojamas įvairiai: dažniausiai naudojamas apvyniojant vandens uolienas arba šakas. Samanos taip pat dažnai naudojamos veisiant ir ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Riccia fluitans samana, 1 vnt

Japonų dailininkas Takashi Amano įkvėpė daugelį akvariumų mėgėjų laikyti Riccia fluitans panardintas, pririšant jas prie akmenų siūlu. Nauji ūgliai visada auga vandens paviršiaus link, todėl juos reikia kartkartėmis patrumpinti žirklėmis. Po vandeniu Riccia fluitans geriausiai auga, kai į vanden..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Utricularia graminifolia samana, 1 vnt

Atidžiau įsižiūrėję pamatysite mažytes pūslelių gaudykles, augančias palei bėgius, todėl Utricularia graminifolia yra mėsėdis augalas. Utricularia graminifolia yra mėsėdis augalas, kilęs iš Pietryčių Azijos ir Indijos atogrąžų regionų. Tai nedidelio dydžio akvariumo augalas šviesiai žaliais ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Christmas moss samana, 1 vnt

Christmas moss yra klasikinis ir pagrindinis augalinių akvariumų augalas! Jos pasižymi ryškiu žaliu atspalviu ir yra dažnai naudojamos daugelyje garsių akvarelinių augalų. Apskritai akvariuminės samanos turi daugybę skirtingų paskirčių ir gali būti naudojamos įvairiems stiliams atkurti, o augali..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Flame moss samana, 1 vnt

“Azijinės liepsninės” samanos pavadinimą gavo nuo savo augimo formos. Tvirti, vertikalūs ir švelniai banguojantys 5-15 cm aukščio ūgliai sudaro tamsiai žalios ugnies įspūdį. Dėl ypatingos formos Flame samanos labai tinka horizontaliems paviršiams, jos lėtai plinta tik horizontaliai.Kad išgautumė..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€