Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Betta splendens - Gaidelis

Betta splendens - Gaidelis

Tai spalvinga, ilgų pelekų žuvis. Gaidelius galima laikyti bendrame akvariume, jeigu nėra pelekus kramtančių agresyvių žuvų. Jokiu būdu negalima laikyti dviejų patinų, nes pešis tarpusavyje iki vieno iš jų mirties. Patelės nesipeša. Patelės nėra tokios spalvingos kaip patinai, o ir pelekai daug trumpesni.

Gaideliai kaip ir kitos labirintinės žuvys turi organą, leidžiantį tiesiogiai kvėpuoti atmosferos orą, todėl jiems būtinas priėjimas prie vandens paviršiaus.

Akvariumo vanduo niekada neturėtų nukristi žemiau nei 24 laipsniai. Optimaliausias vandens pH akvariume neutralus arba vos rūgštus. Srovė minimali.

Mityba: gaidelių virškinimo sistema sukurta valgyti mėsą, todėl akvariume reikėtų šerti gyvu maistu. Tačiau jie kuo puikiausiai adaptuojasi ir valgo sausą, šaldytą maistą. Jeigu neturite galimybės pastoviai šerti gyvu maistu, pasirūpinkite, kad sausas maistas būtų gyvūninės kilmės.

Dauginimasis: gyvena gan trumpai, neršia apie vienerių metų amžiaus. Neršto akvariumas turėtų būti apie 40 litrų. Temperatūros pakėlimas paskatins poruotis. Būtinos slėptuvės. Po neršto patelė gali būti apdaužyta. Patinai stato burbulinį lizdą, surenka ikrus ir sudeda juos į lizdą. Patelė turi būti iškelta, nes patinas rūpinasi lizdu ir ikrais. Kol mailius dar neplaukioja patiną reikia iškelti.

Akvariuminės žuvys
Dydis (cm) 6
Gyvenimo trukmė (m) 2-3
Minimalus akvariumo dydis (l) 10
Rekomenduojama temperatūra (oC) 24
Vandens pH 6-7,5
Vandens kietumas (dGH) 5-20
Kilmė Tailandas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 55876
  • Prekės kodas: AKV-00007
  • Prieinamumas: Teirautis