Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Atsiskaitymo ir pristatymo sąlygos

Atsiskaitymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.e-akvariumai.lt užsisakius prekes (paspaudus mygtuką "Patvirtinti užsakymą"), ir pasirinkus apmokėjimo būdą – banko pavedimu, el. paštu gausite išankstinę sąskaitą apmokėjimui, taip visą reikalingą informaciją mokėjimo nurodymui atlikti. Išankstinėje sąskaitoje prekių bei pristatymo kainos nurodomos įskaitant PVM.

Kai bus gautas Jūsų apmokėjimas už užsakytas prekes, užsakymas bus pradėtas vykdyti: paskaičiuotas prekių pristatymo terminas užsakymo formoje Jūsų nurodytu adresu.

Jūsų apmokėjimas laikomas pilnai atliktu, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje. Neapmokėjus už prekes per 5 darbo dienas nuo išankstinės sąskaitos išsiuntimo, užsakymas anuliuojamas.

Sąskaita faktūra bus išsiųsta kartu su prekėmis.

 

Apmokėjimo būdas grynaisiais pinigais galimas tik pasirinkus prekių atsiėmimą sandėlyje, adresu Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius. Užsisakius prekes (paspaudus mygtuką "Patvirtinti užsakymą"), atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis. Užsakytos prekės atsiėmimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Jumis momento, neatvykus atsiimti prekės per 2 darbo dienas, užsakymas gali būti anuliuojamas.

 

Pristatymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.e-akvariumai.lt užsakytų prekių siuntų pristatymo būdai:

·         Pristatymas visuose Lietuvos miestuose;

·        Specialus pristatymas;

·        Atsiėmimas iš sandėlio, adresu Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius (darbo dienomis 8 – 16 val.).

 

Užsisakius prekes su pristatymu, atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis ir suderins pristatymo kainą.

 

Siuntos pristatomos per 4 darbo dienas nuo datos, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje.

 

Specialus pristatymas, pristatymo sąlygas derinant su administracija, taikomas siuntoms, kurių svoris viršija 10kg, akvariumams, stiklo gaminiams, baldams, žuvims ir kitiems gyvūnams, augalams, gyviems akmenims, gyvam maistui, šaldytam maistui.

! Gėlavandenės, jūrinės žuvys, koralai, bestuburiai ir gėlavandeniai augalai reikalauja specialaus pristatymo: tinkamo transporto bei temperatūros. Pristatymo sąlygos derinamos su administracija. 


Prašome iškart išpakuoti siuntą ir įsitikinti, kad užsakytos prekės yra nepažeistos. Vėliau pretenzijos nebus priimamos.

 

Jei Jūsų užsakytos prekės nėra sandėlyje, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą siuntos pristatymo laiką.

 

Priimdami siuntą ir gavę sąskaitą faktūrą Jus tvirtinate, kad gavote prekę ir ji yra tinkama naudojimui, be mechaninių ar kitokių pažeidimų.

 

Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: biuras@akvariumai.lt