Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Rišami

Rišami

Rišami augalai geriau auga pritvirtinti prie medžio ar akmens nei pasodinti į gruntą.

Daugiau informacijos teirautis telefonu 867881915, (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Anubias var. Nana

Tai nedidelis, nereiklus ir labai patrauklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinant į gruntą negalima užkasti augalo šakniastiebio, kitaip augalas supus. Optimaliausia ak..

Microsorum pteropus

Tai nereiklus, gražus augalas, kurį nesudėtinga auginti. Puikiai auga ir be papildomo CO2 pūtimo. Idealiai tinka lakinat žuvis, mėgstančias slėptis. Po lapais pamačius juodas dėmes nereikia išsigąsti, tai ne liga, o sporinė (reprodukcinis organas).Šio augalo nesodinkite į gruntą, geriausiai tvi..

Microsorium pteropus "Windeluv"

Tai nereiklus, gražus augalas, kurį nesudėtinga auginti. Puikiai auga ir be papildomo CO2 pūtimo. Idealiai tinka lakinat žuvis, mėgstančias slėptis. Po lapais pamačius juodas dėmes nereikia išsigąsti, tai ne liga, o sporinė (reprodukcinis organas).Žuvims šis augalas nepatiks dėl kartaus skonio...

Anubias barteri

Tai nedidelis, nereiklus ir labai patrauklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinant į gruntą negalima užkasti augalo šakniastiebio, kitaip augalas supus. Optimaliausia ..

Anubias barteri var. Barteri

Tai nereiklus ir labai patrauklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinant į gruntą negalima užkasti augalo šakniastiebio, kitaip augalas supus. Optimaliausia akvariumo v..

Anubias barteri var. Caladifolia

Tai nereiklus, stambus, labai patrauklus – širdiškos formos lapų augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais. Tinka auginti ir su didesnėmis žuvimis, didesniuose akvariumuose.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinan..

Anubias lanceolata

Tai nereiklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais. Užauga iki 10-20 cm.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų. Optimaliausia akvariumo vandens temperatūra 20-28 laipsniai. Mėgsta silpną apšvietimą arba šešėlius. Tinkamas CO2 padavimas daro gerą poveikį a..

Bolbitis heudelotii

Tai labai gražus, dekoratyvus papartis, gan populiarus tarp akvariumistų. Šio augalo auginimas nesudėtingas, užtikrinus reikalingas sąlygas. Šis papartis mėgsta minkštą ir rūgštų vandenį. Tinkamas CO2 padavimas daro gerą poveikį augalui ir labai skatina jo augimą. Taip pat mėgsta cirkuliuojantį ..