Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Rišami

Rišami

Rišami augalai geriau auga pritvirtinti prie medžio ar akmens nei pasodinti į gruntą.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Anubias Nana Big, 1 vnt.

Anubias nana - nedidelis, patrauklus augalas, gerai augantis bet kokiomis sąlygomis. Pasiekia 5-10 cm aukštį. Šakniastiebis bus 10-15 cm ir daugiau. Geriausias rezultatas pasiekiamas sodinant ant akmens ar medžio šaknies. Kol augalas įsitvirtins, jį galima pritvirtinti žvejybine virvele. Jei..

9.65€ Be mokesčių: 7.98€

Anubias var. Nana, 1 vnt.

Tai nedidelis, nereiklus ir labai patrauklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinant į gruntą negalima užkasti augalo šakniastiebio, kitaip augalas supus. Optimaliausia ak..

9.65€ Be mokesčių: 7.98€

Anubias Nana Pinto, 1 vnt

Anubias Nana Pinto yra viena iš rečiausių ir antra pagal dydį anubijų rūšių, šiandien auginamų akvariumuose. Ji neįtikėtinai spalvinga, todėl labai sunku jos neįsimylėti. Šis augalas yra labai mažai paklausus, jis kilęs iš Afrikos, tačiau auginamas visame pasaulyje. Jis labai ištvermingas ir pui..

13.50€ Be mokesčių: 11.16€

Javos samana, 1 vnt

Ši samana yra labiausiai paplitusi akvariumo samana, naudojama apsodinant akvariumą! Augalas pasižymintis sodriai žaliu atspalviu ir plonais gniužulais, gali būti naudojamas įvairiai: dažniausiai naudojamas apvyniojant vandens uolienas arba šakas. Samanos taip pat dažnai naudojamos veisiant ir ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Microsorum pteropus, 1 vnt

Tai nereiklus, gražus augalas, kurį nesudėtinga auginti. Puikiai auga ir be papildomo CO2 pūtimo. Idealiai tinka lakinat žuvis, mėgstančias slėptis. Po lapais pamačius juodas dėmes nereikia išsigąsti, tai ne liga, o sporinė (reprodukcinis organas).Šio augalo nesodinkite į gruntą, geriausiai tvi..

7.50€ Be mokesčių: 6.20€

Riccia fluitans samana, 1 vnt

Japonų dailininkas Takashi Amano įkvėpė daugelį akvariumų mėgėjų laikyti Riccia fluitans panardintas, pririšant jas prie akmenų siūlu. Nauji ūgliai visada auga vandens paviršiaus link, todėl juos reikia kartkartėmis patrumpinti žirklėmis. Po vandeniu Riccia fluitans geriausiai auga, kai į vanden..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Utricularia graminifolia samana, 1 vnt

Atidžiau įsižiūrėję pamatysite mažytes pūslelių gaudykles, augančias palei bėgius, todėl Utricularia graminifolia yra mėsėdis augalas. Utricularia graminifolia yra mėsėdis augalas, kilęs iš Pietryčių Azijos ir Indijos atogrąžų regionų. Tai nedidelio dydžio akvariumo augalas šviesiai žaliais ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Christmas moss samana, 1 vnt

Christmas moss yra klasikinis ir pagrindinis augalinių akvariumų augalas! Jos pasižymi ryškiu žaliu atspalviu ir yra dažnai naudojamos daugelyje garsių akvarelinių augalų. Apskritai akvariuminės samanos turi daugybę skirtingų paskirčių ir gali būti naudojamos įvairiems stiliams atkurti, o augali..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Flame moss samana, 1 vnt

“Azijinės liepsninės” samanos pavadinimą gavo nuo savo augimo formos. Tvirti, vertikalūs ir švelniai banguojantys 5-15 cm aukščio ūgliai sudaro tamsiai žalios ugnies įspūdį. Dėl ypatingos formos Flame samanos labai tinka horizontaliems paviršiams, jos lėtai plinta tik horizontaliai.Kad išgautumė..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€