Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Barbus nigrofasciatus - Juodas barbusas

Barbus nigrofasciatus - Juodas barbusas

Tai taikios, gražios, kontrastingos spalvos, judrios žuvys. Nekandžioja pelekų kitoms žuvims. Galima laikyti su gyvavedėmis, danijomis, rasboromis, tetromis, taikiais nykštukiniais cichlidais, Corydoras šamukais, vijūnais, guramiais ir kitais mažesniais barbusais. Būrinė žuvis. Todėl reikėtų laikyti nors 8-10vnt. Gyvendama būryje žuvis geriau jausis, ir gražiau atrodys, patinėliai konkuruodami tarpusavyje dėl patelių dėmesio rodys gražiausias spalvas.

Užauga iki 6 cm.

Akvariumas turėtų būti bent 65 litrų talpos (75x30x30 cm), gausiai apsodintas, su tamsiu gruntu. Dekoruokite medžiu. Sodinkite Cryptocorina, Aponogeton augalus, plaukiojančių augalų. Galima naudoti tropinio vandens kondicionierių sukuriant natūralumo jausmą. Vandens parametrai: temperatūra 22-26C, pH 6-7; kietumas 3-12H.

Mityba: norėdami palaikyti geriausią sveikatos būklę ir spalvingumą sauso maisto dietą paįvairinkite šaldytu maistu: dafnia, uodo trūklio lervomis, artemija. Dietoje taip pat turėtų būti ir augalinio maisto - spirulinos, špinatų - šaldytų dribsnių ar tablečių pavidale. 

Akvariuminės žuvys
Dydis (cm) 6
Gyvenimo trukmė (m) 5
Minimalus akvariumo dydis (l) 65
Rekomenduojama temperatūra (oC) 22-26
Vandens pH 6-7
Vandens kietumas (dGH) 3-12
Kilmė Pietų Azija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 11670
  • Prekės kodas: AKV-00018
  • Prieinamumas: Teirautis