Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

SERA

SERA

Sera produktai akvariumams bei terariumams yra aukštos kokybės priemonės tiesiogiai, patikimai ir greitai kovojančios su žuvyčių ligomis.

 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

MYCOFORTE nuo grybelio, 50 ml

Mycoforte serumas apsaugo žuvis nuo mikozinių bakterijų.Dažniausiai akvariumuose  plinta grybelis Saprolegnia.Grybelis dažniausiai paveikia:- susilpnėjusias žuvis;- laikomas pernelyg žemoje temperatūroje;- laikomas prastomis higienos sąlygomis;- veikiamas streso.Požymiai:- sužalojimai- įbrėž..

7.90€ Be mokesčių: 6.53€

Sera priemonė PH/KH Minus, 250 ml

Minkština vandenį.Sumažina pH ir KHReguliuoja karbonato kietumąReguliuoja pHKai kurios žuvų rūšys (pvz Discus ir angelfish) yra prisitaikiusios gyventi labai minkštame vandenyje ir reikalauja šių sąlygų. Tačiau vanduo gali būti su per dideliu karbonato kietumu (KH) arba pH lygis gali būti per aukšta..

12.10€ Be mokesčių: 10.00€

Sera priemonė PH/KH Plus, 250 ml

Karbonatinis kietumas (KH) yra vienas iš svarbiausių vandens parametrų akvariume.Dauguma gėlavandeniuose akvariumuose laikomų žuvų rūšių renkasi gana kietą vandenį. Be to, KH veikia kaip buferis, kuris apsaugo nuo pavojingų pH vertės svyravimų (pvz., rūgštingumo sumažėjimo).Todėl visų bendruomenės r..

12.35€ Be mokesčių: 10.21€