Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Nematobrycon palmeri Black - Juoda karališka tetra

Nematobrycon palmeri Black - Juoda karališka tetra

Tai būrinė žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes.

Akvariumas turi būti tankiai apsodintas augalais, rekomenduojamas tamsios spalvos gruntas. Žuvytės nėra reiklios vandens parametrams, tačiau rekomenduojame laikyti ne kietame vandenyje, su mažesniu pH. Rekomenduojama laikyti tik su taikiomis žuvimis.

Patinų uodegos ir nugaros pelekai gerokai ilgesni ir smailesni nei patelių. Patelės smulkesnės ir storesnės nei patinai.

Mityba: minta tiek augaliniu, tiek gyvūniniu maistu, pradedant įvairiu sausu ir baigiant gyvu, tokiu kaip dafnijos, ciklopai, uodo trūklio lervos ir pan.

Dauginimasis: kiekviena porelė neršto metu turi turėti savo neršto akvariumą, nes neršto metu patinai tampa agresyvūs vienas kito atžvilgiu. Būtini plaukiojantys augalai, grunto nenaudoti. Akvariumą apšviesti silpnu apšvietimu. Po ikrų padėjimo tėvus rekomenduojama iškelti, nes gali ikrus suvalgyti. Mailius išsirita po 24-48 valandų. Jaunikliai jautrūs vandens parametrams, nenurūgštinkite vandens ir darykite pastovius dalinius vandens keitimus.

Akvariuminės žuvys
Dydis (cm) 5
Gyvenimo trukmė (m) 6
Minimalus akvariumo dydis (l) 40
Rekomenduojama temperatūra (oC) 23-27
Vandens pH 5-7,8
Vandens kietumas (dGH) 0-25
Kilmė Kolumbija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 8595
  • Prekės kodas: AKV-00307
  • Prieinamumas: Teirautis