Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Dovanų kuponas

Nudžiuginkite artimą žmogų dovana, kuri suteikia pasirinkimo laisvę !

 

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

 1.    „AKVARIUMAI“ dovanų kuponą (toliau – Dovanų kuponas) galima įsigyti parduotuvėse „AKVARIUMAI“, adresu Liepkalnio g. 78, Vilnius  arba I. Šimulionio g. 3, Vilnius. Kuponas, įsigytas internetu atsiunčiamas registruotu paštu. Skenuotas ar kitaip kopijuotas kuponas negalioja.

2.    Dovanų kuponų nominalai neribojami.

3.    Dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui įsigyti prekių ar paslaugų „AKVARIUMAI“ parduotuvėse, adresu Liepkalnio g. 78, Vilnius arba I. Šimulionio g. 3, Vilnius.

4.    Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą ir turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas.

5.    Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

6.    Jeigu Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas už didesnę nei dovanų kupone nurodytą sumą, Dovanų kupono turėtojas sumoka kainų skirtumą. Pasirinkus prekę ar paslaugą už mažesnę nei kupone nurodytą sumą, kainų skirtumas Dovanų kupono turėtojui negrąžinamas.

7.    Dovanų kupono galiojimo data nurodyta ant Dovanų kupono.

8.    Daugiau informacijos apie Dovanų kuponą teiraukitės telefonu +370 611 28832 arba el. paštu info@akvariumai.lt