Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Barbus conchonius - Ugninis barbusas

Barbus conchonius - Ugninis barbusas

Tai taikios, mielos, judrios žuvys. Idealiai tinka  pradedančiajam akvariumistui. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti ne mažiau nei 5-6 žuvytes. Tik būryje jos jausis saugiai, ne stresuos ir nepuldinės ilgapelekių akvariumo žuvyčių.

Akvariumas turėtų būti gausiai apsodintas augalais, su keletu akmenų ar kelmų bei daugybe vietos plaukioti. Mėgsta minkštesnį vandenį, temperatūra kaip ir kiti parametrai nėra labai svarbūs.

Suaugusios žuvys siekia 7 cm ilgį. Patelės kiek stambesnės ir mažiau spalvotos nei patinai. Patinų kūno spalva rožinė, ryškiai tviskanti, o patelių – geltona ar auksinė.

Mityba: visaėdės. Valgo tiek augalinės, tiek gyvūninės kilmės maistą. Mitybą reikia paįvairinti gyvu maistu, nuplikyta salota ar špinatais. Kartais jie skabo siūlinius dumblius ar akvariumo augalus.

Dauginimasis: nesudėtingas. Patelės padeda iki kelių šimtų ikrų. Neršto akvariumą parinkite kuo didesnį, apsodintą stambialapiais augalais, gruntas turėtų būti stambesnis, plonu sluoksniu. Naudoti silpną apšvietimą. Vandenį naudoti kuo senesnį, su neutraliu pH. Po neršto tėvus iškelti, nes gali suėsti savo ikrus. Mailius išsiris po 1-2 dienų, nepamiršti dažnų dalinių vandens keitimų.

 

Akvariuminės žuvys
Dydis (cm) 7-14
Gyvenimo trukmė (m) 5
Minimalus akvariumo dydis (l) 80
Rekomenduojama temperatūra (oC) 18-26
Vandens pH 6,5-7,5
Vandens kietumas (dGH) 2-10

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 13698
  • Prekės kodas: AKV-00016
  • Prieinamumas: Teirautis