Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Characidinės

Characidinės

Characidinės žuvys yra laikomos grupėmis, mėgsta augalais apsodintą akvariumą, todėl gražiai atrodo dideliame akvariume dideliame būryje. Galima laikyti su kitomis taikiomis žuvimis.

Daugiau informacijos teirautis telefonu 867881915, (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Chanda ranga - Stiklažuvė

Taikaus charakterio, skaidrios spalvos žuvis, tinkanti patyrusiam akvariumistui. Tinkama laikyti su mažomis taikiomis žuvimis. Tai būrinės žuvys, patariama laikyti bent 6 vienetus.Užauga iki 5 cm ilgio.Akvariumą rinkitės ne mažiau nei 100 litrų, su akmenukų tipo gruntu. Mėgsta sūroką vandenį,&..

Gymnocorymbus ternetzi - Ternecija

Ramios prigimties būrinės žuvytės, kurias rekomenduojama laikyti 3 vienetus ir daugiau. Kartais mėgsta krimstelėti lėtai plaukiančių ilgapelekių žuvyčių uodegas, tokių kaip skaliarijos ar gaideliai.Akvariumui reikalingas silpnas apšvietimas, natūralios spalvos gruntas, daug augalų. Žuvytės nereik..

Nematobrycon palmeri Black - Juoda karališka tetra

Tai būrinė žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes.Akvariumas turi būti tankiai apsodintas augalais, rekomenduojamas tamsios spalvos gruntas. Žuvytės nėra reiklios vandens parametrams, tačiau rekomenduojame laikyti ne kietame vandenyje, su mažesniu pH. Rekomenduojama laikyti tik su taikio..

Gymnocorymbus thayeri - Geltona ternecija

Ramios prigimties būrinės žuvytės, kurias rekomenduojama laikyti 3 vienetus ir daugiau. Kartais mėgsta krimstelėti lėtai plaukiančių ilgapelekių žuvyčių uodegas, tokių kaip skaliarijos ar gaideliai.Akvariumui reikalingas silpnas apšvietimas, natūralios spalvos gruntas, daug augalų. Žuvytės nereiklio..

Hemigrammus rhodostomus - Rodostomusas

Tai būrinės žuvys, jos geriau akvariume jaučiasi jei jų yra daugiau. Taikios, todėl galima laikyti bendrame akvariume, kartu su kitomis taikiomis žuvimis.Užauga iki 5 cm, patelės stambesnės už patinus.Akvariumas turėtų būti mažiausiai 70 litrų, vandens temperatūra: 24- 27 laipsniai. M..

Hyphessobrycon erythrostigma - Eritrostigma

Taikaus charakterio būrinės žuvys, kurias rekomenduojama laikyti bent 8-10 vienetų. Nereikalauja sudėtingos priežiūros, galima laikyti su panašaus dydžio ir charakterio žuvimis. Tačiau gali pešioti pelekus.Užauga iki 4-8 cm dydžio, patinėliai didesni ir spalvingesni už pateles. Patinai gali gint..

Hyphessobrycon eques - Minoras

Tai neagresyvios žuvys, 5 vienetų žuvyčių galima laikyti bendrame akvariume kartu su aktyviomis žuvimis, nes lėtesnėms žuvims gali paskabyti pelekus.Akvariumas rekomenduojamas ne mažesnis nei 60 cm, jos gerai jausis srauniame, gausiai apsodintame akvariume su tamsiu gruntu. Naudojant žuvų spalva..

Boehlkea fredcochui - Mėlyna tetra

Šioms žuvims reikalingas didelis akvariumas, nes per mažame gali pradėti elgtis agresyviai. Geriausia laikyti grupelėmis.Tai būrinė taiki žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes. Geriausia laikyti su kitomis tetromis, nelaikyti su ilgapelekėmis.Užauga iki 5 cm.Akvariumas turi būti nuo ..

Megalamphodus megalopterus - Tetra megalamfodas juodu peleku

Tai taikaus ir judraus būdo, būrinės žuvys, laikomos 6-10 vienetų būrelyje. Galima laikyti su dauguma žuvų: dafnijomis, rasboromis, taikiais šamukais, mažaisiais ciklidais. Didesnės rūšys žuvų gali suvalgyti šias žuvytes.Užauga iki 4-4.5 cm dydžio.Akvariumą rinkitės nuo 40 litrų, gausiai apsodi..

Metynnis hypsauchen - Metynis (sidabrinis doleris)

Taikaus charakterio žuvytė, tinkanti bendram akvariumui. Reikalinga vidutinė priežiūra. Rekomenduojama laikyti 3 ar daugiau vienetų.Gyvena 10 metų ir ilgiau.Minimalus akvariumo tūris 70 litrų. Akvariume turi būti pakankamai erdvės plaukioti, taip pat įrengtų slėptuvių. Šioms žuvims patinka blanke..

Moenkhausia pittieri

Tai draugiškos, taikios ir ramios žuvelės. Galite laikyti kartu su kitomis taikiomis žuvimis. Užauga 4-6 cm.Akvariumas turėtų būti nuo 50 litrų, gruntą rinkitės rupų smėlį ar akmenukus. Temperatūra: 23-26 laipsniai. Mityba: visaėdės.   ..

Nematobrycon palmeri - Karališka tetra

Tai būrinė žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes.Akvariumas turi būti tankiai apsodintas augalais, rekomenduojamas tamsios spalvos gruntas. Žuvytės nėra reiklios vandens parametrams, tačiau rekomenduojame laikyti ne kietame vandenyje, su mažesniu pH. Rekomenduojama laikyti tik su ta..

Paracheirodon axelrodi - Raudonas neonas

Tai mažo dydžio, ramaus charakterio būrinės žuvys, todėl reikėtų laikyti ne mažiau nei 10 vienetų. Kuo būrys didesnis, tuo jos saugiau jausis akvariume.Geriausia jeigu akvariumas jau yra senai naudojamas, nustatyti teisingi vandens parametrai, nes šio žuvys mėgsta labai minkštą vandenį. Nereikia..

Paracheirodon innesi - Mėlynas neonas

Tai būrinės žuvys, todėl rekomenduojama laikyti bent 10 žuvyčių. Nors ir nereiklios, bet nerekomenduojama pradedančiajam akvariumistui. Akvariumas turėtų būti ne mažesnis nei 40 litrų, tankiai apsodintas augalais. Naudinga turėti paviršiuje plaukiojančių augalų, nes žuvytės mėgsta juose slėptis...

Paracheirodon innesi - Deimantinis neonas

Tai būrinės žuvys, todėl rekomenduojama laikyti bent 10 žuvyčių. Nors ir nereiklios, bet nerekomenduojama pradedančiajam akvariumistui.Akvariumas turėtų būti ne mažesnis nei 40 litrų, tankiai apsodintas augalais. Naudinga turėti paviršiuje plaukiojančių augalų, nes žuvytės mėgsta juose slėptis. Tams..

Phenacogrammus interruptus - Kongo tetra

Tai būrinė žuvis, rekomenduojama laikyti mažiausiai 5 žuvytes. Geriausia laikyti su taikiomis žuvimis, kad netaptų baikščios.Patinai užauga iki 9 cm, patelės kiek mažesnės.Akvariumas turi būti didelis, tankiai apsodintas augalais, su pakankamai vietos plaukioti. Vandens temperatūra: 24-27 laips..

Piaractus brachypomus - Piranija

Tai plėšri būrinė žuvis, turinti aštrius dantis, todėl gali būti pavojinga kitoms žuvims. Suaugusi piranija – didelė (13-30 cm), stipri žuvis. Akvariumo reikia didelio. Staigiai pakitus vandens parametrams lengvai pasiduoda stresui.  ..

Pristella maxillaris - Pristela

Tai taikios žuvys, gali gyventi bendrame akvariume su kitomis taikiomis, panašaus dydžio žuvimis.  Užauga iki 4.5 cm. Patelės didesnės už patinėlius.Akvariumas turi būti nuo 50 litrų, apsodintas gausiai augmenija, turi būti slėptuvių. Vandens temperatūra: 22-28 laipsnių. Mityba: vi..