Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Jūriniai akvariumai

Jūriniai akvariumai

Jūriniai akvariumai gali būti be galo įvairūs: šaltų jūrų, pusiau sūrių ar atogrąžų jūrų bei vandenynų, kuriuose galima auginti vien koralus arba dar ir kitus gyvūnus bei augalus. Renkantis akvariumo litražą reikia atsižvelgti kokio tipo bus akvariumas, kokie gyvūnai gyvens ir į erdvės dydį, kur stovės akvariumas.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Cleair KFC – 600, 90 l (baltas), 90 l

Šio akvariumo privalumai:   Aukštos kokybės polimerinis besiūlis klijavimas. Tankumas ir patvarumas, besiūlis klijavimas bei slėgio spaudimas užtikrina natūralų kietėjimą 24 val. Po to pakartojamas pralaidumo testavimas ir įsitikinama, kad nėra susidariusių oro burbulų. Pirmau..

587.00€ Be mokesčių: 485.12€

Scubaline 250 Marine, 250 l

SCUBALINE  250 Marine – viskas viename. Pasirinkę šį gamininį Jūs gausite: specialiai pritaikytą akvariumui spintelę, kokybišką akvariumą ir visą reikalingą įrangą. Akvariumas įrengtas su aukštos kokybės technologija, integruoti akvariumo vyriai. Unikalus, elegantiškas akvariumo dizainas,  ..

1,885.43€ Be mokesčių: 1,558.20€