Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Privatumo politika

1.     BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1.      Ši privatumo politika reglamentuoja internetinės parduotuvės www.e-akvariumai.lt (toliau – e-parduotuvė) lankytojo ir/arba e-parduotuvės pirkėjo (toliau – Jūs) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką bei e-parduotuvėje talpinamo turinio autorines teises.

1.2.      Įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) užtikriname sąžiningą ir skaidrų Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

2.     ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1.      Perkant e-parduotuvėje renkame, tvarkome ir saugome tik adekvačius ir tinkamus Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kiti duomenys, pateikti užsakymo formoje) šiais tikslais:

2.1.1.     Apdoroti ir vykdyti Jūsų prekių užsakymus;

2.1.2.     Pateikti gaminių pasiūlymus pagal Jūsų užklausą;

2.1.3.     Išrašyti finansinius dokumentus (pvz.: sąskaitą faktūrą);

2.1.4.     Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus (pvz.: garantinis aptarnavimas).

2.2.      Jums nepateikus šių asmens duomenų negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo, kadangi asmens duomenis mus įpareigoja tvarkyti LR teisės aktai reglamentuojantys vykdomus atsiskaitymus internetu bei buhalterinės apskaitos tvarkymą. 

2.3.      Kuriant paskyrą e-parduotuvėje, tačiau neatliekant pirkimo, renkame, tvarkome ir saugome Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, IP adresas ir kiti duomenys, pateikti paskyros kūrimo formoje), kad apsipirkimas mūsų e-parduotuvėje Jums būtų kuo patogesnis ir greitesnis.

2.4.      Jums nusipirkus mūsų e-parduotuvėje, Jūsų patogumui mes taip pat renkame ir tvarkome šiuos duomenis: pirkimų istoriją, IP adresą, mokėjimų istoriją, Jūsų ir mūsų bendravimo istoriją.

2.5.      Mes nerenkame ir nesaugome Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos.

2.6.      Mūsų e-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad e-parduotuvė juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

2.7.      Mūsų e-parduotuvė įsipareigoja parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jeigu esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2.8.      Asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis,  ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti. Tinkamo paslaugų suteikimo Jums tikslu, perduodame Jūsų asmens duomenis šiems savo partneriams:

2.8.1.     Kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato Jums prekes Jūsų nurodytais adresais;

2.8.2.     Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;

2.8.3.     Valstybinės institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

2.9.      Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina įvykdyti Jūsų užsakymą, bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

2.10.   Jeigu pageidaujate pakeisti ar patikslinti savo asmens duomenis, tai galite padaryti šiais būdais:

2.10.1.   Savo asmeninėje paskyroje: Mano paskyra -> Redaguoti paskyros informaciją/Redaguoti adresus;

2.10.2.   Atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu: administracija@akvariumai.lt .

2.11.   Jeigu pageidaujate, kad e-parduotuvė nebetvarkytų Jūsų asmens duomenų ir panaikintų juos, atsiųskite mums prašymą elektroniniu paštu administracija@akvariumai.lt .

2.12.   Gavus Jūsų prašymą nebetvarkyti Jūsų asmens duomenų ir panaikinti juos, asmens duomenys gali būti nepanaikinti jeigu:

2.12.1.   Jūsų asmens duomenys yra reikalingi 2.1. punkte nurodytiems tikslams įgyvendinti;

2.12.2.   To reikalauja Europos Sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.

3.     SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

3.1.      Siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, e-parduotuvėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažinti Jus kaip ankstesnį naudotoją Jums perkant ir vykdant Jūsų užsakymą, renkant e-parduotuvės lankomumo statistiką.

3.2.      Atidarydami e-parduotuvę ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje.

3.3.      Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Be slapukų negalėsite naudotis daugeliu e-parduotuvės privalumų, pagerinančių svetainės funkcionalumą. Taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios e-parduotuvės funkcijos.

4.     BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

4.1.      Tolimesnis naudojimasis e-parduotuvės paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

4.2.      Privatumo politika gali būti iš dalies ar visiškai pakeista apie tai paskelbiant e-parduotuvėje.

4.3.      Visi iškilę nesutarimai ar ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.