Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Balantiocheilus melanopterus - Ryklinis barbusas

Balantiocheilus melanopterus - Ryklinis barbusas

Tai taikios, greitos, baikščios ir labai aktyvios žuvys. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti bent 5 žuvytes. Laikant mažesnį kiekį, žuvys bus baikščios, stresuos ir slėpsis tarp augalų. Nevertėtų jų laikyti su gupijomis, neonais ir kitomis mažomis žuvimis. Į kompaniją puikiai tiks didesnės ar greitesnės žuvys: guramiai, kardonešiai, molinezijos, dryžuotosios danijos ir kt.

Suaugę siekia net iki 35 cm, todėl akvariumas turi būti ne mažiau 120 cm ilgio, apsodintas augalais, tačiau paliekant daug vietos plaukiojimui. Puikiai šokinėja virš vandens, todėl akvariume būtinas dangtis. Vengti dekoracijų su aštriais kampais – žuvys dėl greitumo gali susižeisti.

Mityba: visaėdžiai, valgo tiek augalinės, tiek gyvūninės kilmės maistą. Kaip pagrindą naudokite sausą maistą, o retkarčiais palepinkite gyvu. Mėgsta ieškoti maisto ant dugno, todėl neretai sujaukia akvariumo landšaftą ir iškasa augalus.

Dauginimasis: veisimas sudėtingas. Deda ikrus, kurių po neršto nesaugo. Subręsta pasiekę 10-15 cm ilgį.

Akvariuminės žuvys
Dydis (cm) 35
Gyvenimo trukmė (m) 10
Minimalus akvariumo dydis (l) 230
Rekomenduojama temperatūra (oC) 22-28
Vandens pH 6,5-7
Vandens kietumas (dGH) 5
Kilmė Tailandas, Borneo, Sumatra

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 15056
  • Prekės kodas: AKV-00015
  • Prieinamumas: Teirautis