Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Augalai

Augalai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Anubias Nana Big, 1 vnt.

Anubias nana - nedidelis, patrauklus augalas, gerai augantis bet kokiomis sąlygomis. Pasiekia 5-10 cm aukštį. Šakniastiebis bus 10-15 cm ir daugiau. Geriausias rezultatas pasiekiamas sodinant ant akmens ar medžio šaknies. Kol augalas įsitvirtins, jį galima pritvirtinti žvejybine virvele. Jei..

9.65€ Be mokesčių: 7.98€

Anubias var. Nana, 1 vnt.

Tai nedidelis, nereiklus ir labai patrauklus augalas. Lėtai augantis, todėl dažnai apauga dumbliais.Akvariume geriausiai tvirtinti ant akmenų, šakų ar kelmų, nors gan gerai auga ir pasodintas į gruntą. Sodinant į gruntą negalima užkasti augalo šakniastiebio, kitaip augalas supus. Optimaliausia ak..

9.65€ Be mokesčių: 7.98€

Cladophora aegagropila, 1 vnt

Tai nėra augalas, o dumblių kolonija, kuri atrodo gan patraukliai. Akvariume atlieka natūralaus filtro funkciją, nes savo viduje kaupia dumblą. Jei rutuliuko paviršius per daug apdumblėja, jį galima praplauti akvariumo vandenyje.Norint išlaikyti rutulio formą akvariume, reikia reguliariai judint..

3.60€ Be mokesčių: 2.98€

Anubias Nana Pinto, 1 vnt

Anubias Nana Pinto yra viena iš rečiausių ir antra pagal dydį anubijų rūšių, šiandien auginamų akvariumuose. Ji neįtikėtinai spalvinga, todėl labai sunku jos neįsimylėti. Šis augalas yra labai mažai paklausus, jis kilęs iš Afrikos, tačiau auginamas visame pasaulyje. Jis labai ištvermingas ir pui..

13.50€ Be mokesčių: 11.16€

Ceratophyllum demersum (Ragalapis), 1 vnt

Pilnas pavadinimas: Ceratophyllum demersum Gentis:  Ceratophyllum Sudėtingumas: lengvas Panaudojimas: plaukiojantis augalas, neršyklose, akvariumo startui, krevečių akvariume, kolekciniame akvariume Augimo tempas: vidutinis Spalva: žalia pH ribos:  6.2-7.8 Temperatū..

1.50€ Be mokesčių: 1.24€

Javos samana, 1 vnt

Ši samana yra labiausiai paplitusi akvariumo samana, naudojama apsodinant akvariumą! Augalas pasižymintis sodriai žaliu atspalviu ir plonais gniužulais, gali būti naudojamas įvairiai: dažniausiai naudojamas apvyniojant vandens uolienas arba šakas. Samanos taip pat dažnai naudojamos veisiant ir ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Microsorum pteropus, 1 vnt

Tai nereiklus, gražus augalas, kurį nesudėtinga auginti. Puikiai auga ir be papildomo CO2 pūtimo. Idealiai tinka lakinat žuvis, mėgstančias slėptis. Po lapais pamačius juodas dėmes nereikia išsigąsti, tai ne liga, o sporinė (reprodukcinis organas).Šio augalo nesodinkite į gruntą, geriausiai tvi..

7.50€ Be mokesčių: 6.20€

Pistia stratiotes, 1 vnt

Tai gražus, plaukiojantis vandens paviršiuje augalas, tinkantis atviriems akvariumams.Maksimaliai užauga iki 20 cm. Augalas turi gerai išsivysčiusį šaknyną, kuris gerai valo vandenį, surinkdamas smulkius drumzlius. Optimali temperatūra akvariume 23-27 laipsniai, šaltesniame vandenyje sulėtėja au..

0.50€ Be mokesčių: 0.41€

Flame moss samana, 1 vnt

“Azijinės liepsninės” samanos pavadinimą gavo nuo savo augimo formos. Tvirti, vertikalūs ir švelniai banguojantys 5-15 cm aukščio ūgliai sudaro tamsiai žalios ugnies įspūdį. Dėl ypatingos formos Flame samanos labai tinka horizontaliems paviršiams, jos lėtai plinta tik horizontaliai.Kad išgautumė..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Cryptocoryne Balansea, 1 vnt

Tai nereiklus augalas. Užauga iki 20-60 cm aukščio ir 20-25 cm pločio. Akvariume naudojamas CO2 skatina augimą. Rekomenduojama temperatūra 20-28 laipsniai. Nereiklus apšvietimui, vandens kietumui ir kitiems parametrams. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kur..

6.20€ Be mokesčių: 5.12€

Bolbitis heteroclita "Difformis", 1 vnt

Bolbitis heteroclita Difformis, dar vadinamas vandens paparčiu, yra įdomus vandens augalas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, dėl kurių jis yra populiarus tarp akvariumų ir terariumų entuziastų. Ši rūšis kilusi iš Pietryčių Azijos, ją galima rasti įvairiose šalyse, pavyzdžiui, Tailande, Malaiz..

10.80€ Be mokesčių: 8.93€

Echinodorus "Regine Hildebrandt", 1 vnt

Echinodorus Regine Hildebrandt - graži vidutinio dydžio Echinodorus veislė. Ją selekcininkas Tomas Kaliebe pavadino tuometinės Brandenburgo socialinės apsaugos ministrės garbei. Augalo lapai ovalūs, šiek tiek pasukti į šoną ir pasižymi tamsiai raudonais atspalviais. Taip pat senesni lapai nelaba..

7.20€ Be mokesčių: 5.95€

Echinodorus Ozelor Red, 1 vnt

Echinodorus 'Ozelot' yra dekoratyvinis Echinodorus schluteri 'Leopard' ir Echinodorus 'Barthii' hibridas. ~20-50 cm aukščio ir ~20-40 cm pločio augalas. Natūralu, kad dėl elipsinių juodų dėmių ant raudonai rudų lapų šiam augalui suteiktas 'Ozelot' vardas. Dėmės tamsiausios ant jauniausių la..

7.20€ Be mokesčių: 5.95€

Echinodorus x barthii, 1 vnt

Tai gražus, dideliems akvariumams tinkantis augalas. Užauga iki 25-50 cm aukščio ir 20-30 cm pločio. Lapų spalva varijuoja nuo tamsiai raudonos (kai jaunas augalas) iki tamsiai žalios (kai augalo lapai senas). Taip pat augalo lapų spalva priklauso nuo akvariumo apšvietimo. Jeigu akvariume įrengt..

7.30€ Be mokesčių: 6.03€

Acorus gramineus Variegatus, 1 vnt

Maksimalus aukštis iki 10 cm. pH 6,0-8,0. Vandens kietumas dGH 2-18N. Rekomenduojama vandens temperatūra 19-22C. Rekomenduojamas substratas - žvyras. Didelis šviesos poreikis 0,5W/L. Sodinti viduriniame - priekiniame akvariumo plane. Kilmė: Rytų Azija. Natūraliai auga Japonijoje. Auga lėtai. Paprast..

6.20€ Be mokesčių: 5.12€

Acorus variegatus (white/green), 1 vnt

Aukštis 10 - 35 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 15-24 C. Mėgsta šaltą vandenį. Auga lėtai. Paprasta auginti. Galima auginti paliudariumuose. Savo forma primena žolę. Dekoratyvūs baltai žali lapai. Tvirtas augalas - galima sodinti cichlidų akvariumuose.Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA..

6.20€ Be mokesčių: 5.12€

Alternanthera reineckii Rosanervig, 1 vnt

Aukštis 25 - 50 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-28 C. Augalas auga šiek tiek lėčiau nei kitos rūšys, todėl galite ją sodinti akvariumo viduryje ar net priekyje. Tačiau genėti teks gana dažnai. Tokiu atveju taip pat turėsite pridėti CO2. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Bolbitis heudelotii, 1 vnt

Aukštis 30 - 40 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-28 C. Tai labai lėtai augantis papartis, kuris lengvai išgyvena akvariume. Jis turi tokius pačius poreikius kaip ir Anubia: jo galingoms šaknims reikia erdvės ir augs aplink akmenis ir medžių šaknis. Taip bus sukurtas kilimas. Bolbitis n..

10.80€ Be mokesčių: 8.93€

Bucephalandra mix, 1 vnt

Aukštis 3 - 8 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 20-28 C. Augalas auga lėtai, todėl galite jį sodinti akvariumo viduryje. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

9.35€ Be mokesčių: 7.73€

Hygrophila corymbosa, 1 vnt

Hygrophila corymbosa 'Stricta' kilusi iš Tailando, jos stiebai yra 15-40 cm aukščio ir 10-15 cm pločio. Lapai šviesiai žali ir tankūs.Pasodinkite keletą stiebų grupėje akvariumo fone, nupjaukite viršutinius ūglius, kai jie pasiekia vandens paviršių, ir persodinkite. Jie greitai suformuos naujas šakn..

5.80€ Be mokesčių: 4.79€

Ludwigia palustris Super Red, 1 vnt

Augalas užauga iki 2-4 cm pločio ir 10-30 cm aukščio. Augalas noriai kuria šoninius ūglius, tačiau pjaunant jų kiekis padidėja ir augalas tampa dar tankesnis. Pasodinus nupjautus ūglius greitai atsiranda naujų šaknų.Augalas intensyviai raudonuoja ir geriau auga, kai yra pakankamai šviesos ir CO2.Kai..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Cryptocoryne pink panther, 1 vnt

Augalas užauga 10-20 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-26 C. Augalas, kuris gali nustebinti, duokite jam šviesos ir trąšų ir jis taps gražiai rožinis. Auga vidutiniškaiKaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

5.50€ Be mokesčių: 4.55€

Cryptocoryne beckettii Viridifolia, 1 vnt

Augalas užauga 15-20 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-26 C. Cryptocoryne viridifolia yra gražus augalas akvariumo priekiniame plane arba centre. Tinka ir pradedantiesiems dėl jo lengvo auginimo.Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

5.96€ Be mokesčių: 4.93€

Echinodorus Devils Eye, 1 vnt

Augalas užauga 15-20 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-28 C. Auga labai vešliai ir lengvai išaugina žiedus bei naujus augalus virš vandens. Laiku pašalinus žiedus, augalas ilgai išliks gražus po vandeniu. Suteikite šiam augalui pakankamai vietos. Skirtingai nuo kitų raudonųjų Echinodorų..

7.20€ Be mokesčių: 5.95€

Echinodorus amazonicus, 1 vnt

Augalas užauga 10-50 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-28 C. Tai yra turbūt populiariausias akvariumo augalas. Jis yra tik šiek tiek platesnis už grissibachi ir tik šiek tiek mažesnis už bleheri. Amazonicus gali tapti labai didelis ir turėti daugiau nei 50 lapų.Kaina už 5 cm skers..

5.96€ Be mokesčių: 4.93€

Egeria densa, 1 vnt

Augalas užauga 40-60 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 10-26 C. Mažas augalas, kuris auga tikrai greitai ir labai tinka „sutvarkyti“ didesnį akvariumą. 1 ryšulėlyje 4-6 šakelės.Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

4.90€ Be mokesčių: 4.05€

Hygrophila dwarf, 1 vnt

Augalas užauga 5-20 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 22-28 C. Šis augalas auga labai lėtai ir būna tamsiai mėlynos, beveik juodos spalvos. Arba tamsiai ruda. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Lilaeopsis novae-zelandiae, 1 vnt

Augalas užauga 3-6 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 18-26 C. Tai lėtai augantis augalas, kuris ilgainiui tampa žaliu kilimu. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Limnophila sessiliflora - ambulia, 1 vnt

Augalas užauga 15-45 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 20-26 C.Šis augalas greitai auga, o mažos plonos šakelės greitai tampa plačiomis gražiomis šakelėmis, kurios atrodo panašios į Cabombą. Žemas CO2 lygis, jei vandenyje yra per daug CO2, augalas išaugs labai aukštas ir retas. Kaina ..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Lobelia cardinalis mini, 1 vnt

Augalas užauga 5-20 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 15-26 C. Šis augalas atrodo labai mažas ir trapus, bet iš tikrųjų jis yra labai stiprus. Augalas labiau auga į plotį ir tampa tankiu krūmu. Augalui reikia labai mažai priežiūros. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Auga..

5.20€ Be mokesčių: 4.30€

Ophiopogon kyoto, 1 vnt

Augalas užauga 10 cm. Rekomenduojama vandens temperatūra 18-26 C. Auga kaip žolė, veja platėja ir nereikia jos pjauti, nes į aukštį neauga. Kaina už 5 cm skersmens indelį. PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu. ..

5.96€ Be mokesčių: 4.93€