Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Klijai koralams

Klijai koralams


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Microbe Lift klijai koralams ir dekoracijoms, 50 g

Greitai džiūstantys klijai idealiai tinka paprastam ir saugiam augalų, pvz samanų ir kitų dekoratyvinių objektų klijavimui.Šie klijai sudaryti iš cianoakrilato ir 100 proc neturintys kenksmingų medžiagų.maksimalus klijų stiprumaslengvas valdymasgelio formalabai produktyvus100 proc saugus..

14.61€ Be mokesčių: 12.07€

CoralFixStick Classic klijai koralams, 115 g

Koralų pritvirtinimo klijai/koralų pritvirtinimo želė. Ypač kietiems koralams ar odos ir minkštųjų koralų klijavimui. Klijai kietėja žemiau vandens paviršiaus. Max. tinkamumo laikas 20min. Naudojimo instrukcija: - Klijavimo paviršius turi būti šiurkštus, jei įmanoma. - Užl..

11.11€ Be mokesčių: 9.18€

CoralFixStick Quick klijai koralams, 115 g

Greiti koralų pritvirtinimo klijai. Koralų pritvirtinimo klijai/koralų pritvirtinimo želė. Ypač kietiems koralams ar odos ir minkštųjų koralų klijavimui. Klijai kietėja žemiau vandens paviršiaus. Max. tinkamumo laikas 5 min.   ..

11.11€ Be mokesčių: 9.18€

CoraFix Universal klijai koralams, 290 g

Elastiniai po vandeniu stingstantys klijai/hermetikas. Naudojimas:- Nesandarių akvariumų sandarinimui.- Tvenkinio folijos klijavimui.- Dekoracijų ar pompos tvirtinimui prie akvariumo stiklo.- Stingsta ir po vandeniu.- Bekvapis.- Be tirpiklių, izocianatų ir silikonų.- Gali būti naudojamas ja..

17.15€ Be mokesčių: 14.17€

Fluval Sea akvariuminiai klijai koralams, augalams ir dekoracijoms, 115 g

Saugūs ir netoksiški-Sukietėja per 24 valandas vandenyje-Sukietėja per 48 valandas be vandens-Saugūs visoms žuvims, ropliams ir augalams„Fluval Sea Aquatic Epoxy Stick“ suteikia išskirtinį sukibimo stiprumą įvairiose akvariumų tipuose, įskaitant uolienų, koralų ir vandens augalų pritvirtinimą p..

11.20€ Be mokesčių: 9.26€

Microbe Lift koralų klijai, 120 g

Skysti koralų klijai.Maksimalus klijų stiprumasGelio formaLengvas valdymasLabai produktyvus100 proc rifas saugus ..

18.57€ Be mokesčių: 15.35€