Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Savaitgalio, atostogų maistas

Savaitgalio, atostogų maistas

Subalansuotas maistas akvariumo žuvims, skirtas išvykstant ilgesniam laikui: savaitgaliui ar atostogoms. Įmestas į rezervuaro vandenį šis maistas tirpsta lėtai, todėl jo pakanka ilgą laiką.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Dadap lapai 7-13 cm, 10 vnt.

Dadap lapai idealiai tinka kaip natūralus maisto papildas ir atostogų maistas krevetėms, krabams, sraigėms ir plecos kiekviename gėlavandeniame akvariume. Juose yra daug svarbių baltymų, vitaminų, mineralų, amino rūgščių, augalinių fermentų ir mikroelementų bei maistinių skaidulų, svarbių gyvūnų..

9.90€ Be mokesčių: 8.18€

Happet atostogų maistas, 10-14 dienų

Kombinuotas pašaras, skirtas 2 savaitėms: Maisto užteks 8–10 žuvų.Maisto užteks 10-14 dienų.Maistas suyra lėtai, todėl akvariumas neužsiterš...

1.80€ Be mokesčių: 1.49€

Tropical savaitgalio tabletės, 24 vnt.

Jų formulė užtikrina puikią žuvų būklę ir neblogina vandens kokybės. WEEKEND FOOD tabletės lengvai nesuyra vandenyje. Patekusios į akvariumą jos minkštėja labai lėtai, skatindamos žuvis ir krevetes maitintis. Galima naudoti ir nanoakvariumuose. Jų pakanka iki 10 dienų. DĖMESIO! Naudokite ti..

2.50€ Be mokesčių: 2.07€

Happet atostogų maistas, 2-4 dienoms

Kombinuotas pašaras, skirtas 2-4 dienoms: Maistas suyra lėtai, todėl akvariumas neužsiterš...

1.80€ Be mokesčių: 1.49€