Akvariumų priežiūra

Akvariumai gali papuošti Jūsų namų interjerą, suteikti gyvybingumo, grožio ir estetikos. Tai nėra baldas, jo priežiūrai reikia šiek tiek daugiau, ne tik nušluostyti dulkes. Akvariumas, tai subalansuota ekologinė sistema, jam reikalinga nuolatinė priežiūra, aplinka turi būti sveika, o jo gyventojai jaustųsi gerai ir sveikai. Jūs turėtumėte nuolat tinkamai rūpintis savo akvariumu. Akvariumo aptarnavimą rekomenduojame atlikti nuo vieno iki keturių kartų per mėnesį priklausomai nuo poreikių. Kiekvienas akvariumas yra individualus, jo aptarnavimo grafikas priklauso nuo daugelio dalykų: filtravimo sistemos galingumo, gyventojų kiekio, maisto kokybės.

Jei Jums trūksta laiko, kurį galėtumėte skirti akvariumo priežiūrai, mes galime tai padaryti už Jus!
Patyrę specialistai galės atvykti į Jūsų namus, darbo vietą, kur yra Jūsų akvariumas, įvertinti  akvariumo būklę, atlikti reikiamus testus  ir kitus reikalingus darbus. Jūsų akvariumui bus paruoštas aptarnavimų žurnalas, kuriame bus registruojami visi aptarnavimai, vandens testų rodmenys ir kiti duomenys. Taip Jūs galėsite nuolat sekti akvariumo būklę ir Jūsų akvariumas bus prižiūrėtas, švarus ir galėsite džiaugtis sveikais jo gyventojais.

Taip pat galime įrengti visai naują akvariumą, paruošti vandenį, pajungti filtravimo ir kitas sistemas, pasodinti augalus, įleisti akvariumo gyventojus.

Dėl akvariumo įrengimo ir priežiūros kreipkitės:
Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius
Tel.: 8-5-265-68-76, +370 686 09460
El. paštas.: info@akvariumai.lt