Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Akvariumų priežiūra

Estetiškai patrauklus akvariumas namus puošia, suteikia jiems jaukumo ir išskirtinumo, o spalvingos gyvos gamtos stebėjimas padeda nuvyti įtampą, stresą, veikia raminančiai. Tam, kad akvariumas suteiktų Jums malonumo, o ne problemų, reikia reguliariai jį prižiūrėti. Akvariumas – tai subalansuota biosistema, kuri nemėgsta staigių pasikeitimų, tačiau reikalauja nuolatinio aptarnavimo. Akvariumo aptarnavimą rekomenduojame atlikti nuo vieno iki keturių kartų per mėnesį, priklausomai nuo daugelio dalykų: filtravimo sistemos galingumo, akvariumo gyventojų kiekio, maisto kokybės ir kt.

Jei Jums trūksta laiko, kurį galėtumėte skirti akvariumo priežiūrai, mes galime tai padaryti už Jus! Patyrę specialistai galės atvykti į Jūsų namus ar biurą, įvertinti akvariumo būklę, atlikti reikiamus testus ir kitus reikalingus darbus. Jūsų akvariumui bus paruoštas individualus aptarnavimų žurnalas, kuriame bus registruojami visi aptarnavimai, vandens testų rodmenys ir kiti duomenys. Taip Jūs galėsite nuolat sekti savo akvariumo būklę, Jūsų akvariumas bus prižiūrėtas ir švarus, galėsite džiaugtis sveikais jo gyventojais.

Jums pageidaujant taip pat galime įrengti visai naują akvariumą, paruošti vandenį, pajungti filtravimo ir kitas sistemas, pasodinti augalus, įleisti akvariumo gyventojus.

Dėl akvariumų priežiūros ar įrengimo kreipkitės:
Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius
Tel.: +370 
68609460 
El. paštas.: info
@akvariumai.lt