Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Jūros druska

Jūros druska


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Microbe - Lift druska, 20 kg

Naujai sukurta formulė ir sudėtis leidžia ypač efektyviai išsaugoti reikiamas vandens sąvybes. Privalumai Microbe-Lift Reef Druskos: Tinka visoms žuvims ir rifų akvariumas Ištirpsta labai greitai Naudojama iš karto Šviežiai paruoštas jūros vanduo yra krištolo skaidru..

74.00€ Be mokesčių: 61.16€

Grotech rifinė druska, 1kg

Į priemonės sudėtį įeina daugybė gyvybiškai svarbių mikroelementų. Coral Marine rifinė druska pagaminta iš pirmos klasės farmacinės kokybės cheminių medžiagų. Ištirpinus filtruotame vandenyje, Coral Marine EasyMix druska turi iki 1250mg/l magnio ir 400mg/l kalcio.Kaina už kilogramą. ..

2.00€ Be mokesčių: 1.65€

Preis jūros druska, 20 kg

PREIS jūros druska yra mokslininkų ilgalaikių tyrimų pasiekimas. PREIS jūros druska turi aukštą kalcio kiekį, kuris gali būti prilyginamas jūros vandeniui. Tai leidžia akivaizdžiai pagerinti augimą ir vystymąsi bestuburių ir koralų. Daugiau nei 70 mikroelementų ir vandenyje tirpių vitaminų su..

100.40€ 90.90€ Be mokesčių: 75.12€