Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Reef Complete kalcio šaltinis, 100 ml

Reef Complete kalcio šaltinis, 100 ml

Skystas joninis kalcio šaltinis

Labiausiai koncentruotas kalcio papildas rinkoje (160 000 mg/l)

100% tirpus. Saugokitės produktų, kurie yra pieno baltumo arba kuriuos reikia suplakti


Reef Complete® yra koncentruotas (160 000 mg/L) optimizuotas joninio kalcio mišinys, sukurtas atkurti ir palaikyti kalcio lygį, esantį natūraliame jūros vandenyje, nepažeidžiant pH. Kalcis ir karbonatai yra būtini koralų augimui. Jei kurio nors iš jų trūksta, koralų augimas sustos, o po to greitai pablogės koralų sveikata. Norėdami to išvengti, turite tiekti kalcio (Reef Complete®) ir karbonatus (Reef Builder™ arba Reef Carbonate™).


Reef Complete® taip pat apima magnio ir stroncio kiekius, atitinkančius tipinius panaudojimo santykius (100:5:0,1, Ca:Mg:Sr). Tai leidžia išlaikyti šiuos du svarbius elementus išlaikant kalcio kiekį.


Reef Complete® yra maišytas produktas. Tai ne tik kalcio chloridas. Parduodamame kalcio chloride yra amoniako. Skirtingai nuo kitų joninių kalcio papildų, Reef Complete® maišomas su aukštesniu pH, kad amoniakas būtų priverstinai išsiskirti į atmosferą. Be to, Reef Complete® yra labiau koncentruotas nei bet kuris kitas skystas produktas rinkoje. Reef Complete® sudėtyje yra 160 000 ppm kalcio. Mūsų artimiausio konkurento produktas yra tik 110 000 ppm kalcio.

Filtravimo medžiagos
Kiekis (ml) 100

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 394
  • Gamintojas: Seachem
  • Prekės kodas: 0.5*000116153500
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 11.00€
  • 8.25€
  • Be mokesčių: 6.82€