Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Magnesium Supplement - Magnio papildas, 118 ml

Magnesium Supplement - Magnio papildas, 118 ml

Specialiai sukurtas pakelti magnio lygį jūriniuose akvariumuose, nekenkiant joniniam balansui. Šiame koncentruotame  papilde yra daugiau kaip 72,000 ppm katijoninio magnio. Sudėtyje nėra nitratų, fosfato ir  gliuconato.

Magnis atlieka labai svarbų vaidmenį palaikant kalcio koncentraciją jūrinėje sistemoje. Jeigu magnio koncentracija sumažėja, ją labai sunku vėl padidinti. Dėl greito kalcio ir karbonatų jungimosi jūrinėse sistemose, dažniausiai pasireiškia „sniego audra“ (precipitate) prie kurios prisideda ir kalcis arba šarmingumo slopintuvas. Natūralioje jūrinio vandens sistemoje turėtų būti palaikoma 1,320 mg/L. (1,320 ppm) magnio koncentracija.

Microbe-Lift Magnesium Supplement yra biologiškai skaidus, natūralus komponentas.

Microbe-Lift Magnesium Supplement nereikalauja papildomo pasiruošimo ir yra svarbus elementas reikalingas kietiesiems ir minkštiesiems koralams. Magnio papildas yra joniškai subalansuotas rifiniams ir jūriniams akvariumams.

Nebūtina naudoti papildomai magnio papildo jei rekomenduojama, kad padidinti ir palaikyti magnio lygį.

Naudojimas: Gerai suplakti prieš naudojimą. Patikrinkite magnio lygį akvariume, po to naudokite magnio papildą santykiu 1 ml į 3,78 l akvariumo vandens, per dieną gali pakelti lygį nuo 1,250 iki 1,35 ppm. Reguliariai naudojant papildą lygmuo per dieną gali būti pakeltas iki 19 ppm. Kai netestuojate, įpilkite mišinio į jūrinę sistemą santykiu 2 kamšteliai (10 ml) į 189 l vandens kiekvieną savaitę.


Mikroelementai
Talpa (ml) 118 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 7236
  • Gamintojas: Microbe-Lift
  • Prekės kodas: 097121206480
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.53€
  • 6.02€
  • Be mokesčių: 4.98€