Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

MICROBE - LIFT Nite - Out II - amonio šalintojas, 473 ml

MICROBE - LIFT Nite - Out II - amonio šalintojas, 473 ml

Specialiai sukurta greitam amonio ir nitritų pašalinimui jūriniuose ir gėlavandeniuose akvariumuose. Priemonė mažina amonio ir nitritų kenksmingumą.

Sudėtis: Nitrosomonas, Nitrospira ir Nitrobactor.


Microbe-Lift Nite-Out II  specialus nitritinių kultūrų  mikrobų junginys  suformuotas šalinti amonį natūralaus biologinio proceso metu, vadinamo nitrifikacija. Kultūros esančios Microbe-Lift/ Nite-Out II padės, pagerins/stabilizuos ir prižiūrės nitrifikaciją akvariumo vandenyje ir pašalins kenksmingą amonio poveikį. Microbe-Lift Nite-Out II skystos, nitrifikuojančios bakterijos turi parinktas Nitrosomono, Nitrospiros ir Nitrobacter atmainas. Nitrosomonas oksiduoja amonį į nitritą, o Nitrobacter ir Nitrospira oksiduoja nitritą į nitratą.


Microbe-Lift Nite-Out II  susideda iš kruopščiai atrinktų mikroorganizmų, kurie yra autotropiniai- gebantys panaudoti anglies dioksidą, kaip vienintelį anglies šaltinį; taip pat yra lėtai augantys, bet reikalaujantys specialių sąlygų optimaliam augimui su  ląstelių atsiskyrimo lygiu nuo 8- 16 val. Jų kokybė ir augimo greitis priklauso nuo aplinkos parametrų, reikalingų nitrifikacijai.


Dozavimas:

Naujuose akvariumuose: 10 ml - 100 l vandens, kol stabilizuosis amoniakas/nitritai.

Nusistovėjusiuose akvariumuose: 10 ml - 100 l vandens, pilti po kiekvieno dalinio vandens pakeitimo akvariume ir kai įleidžiamos naujos žuvys.

Atidarius laikyti šaldytuve.

Bakterijos ir kitos priemonės
Talpa (ml) 473

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 5417
  • Gamintojas: Microbe-Lift
  • Prekės kodas: 097121211200
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 16.90€
  • Be mokesčių: 13.97€