Šaldytas maistas

Šaldytas maistas

OCEAN NUTRITION šaldytas maistas žuvytes aprūpina natūraliausiu, šviežiausiu, švariausiu ir pačiu geriausiu maistu.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

WHITE SHRIMPS (Baltosios krevetės)

Šios gyvos sūriavandenės krevetės greitai užšaldomos, panaudojant CO2  (anglies dioksido) dujas ir supakuojamos į unikalius, patentuotus plastiko kubelių formos dėkliukus. Šaldytų krevečių kubeliai, įmesti į akvariumą sukuria patrauklų įspūdį žuvytėms. Kai kubelis lėtai tirpsta van..

3.19€ Be mokesčių: 2.64€

CULTIVATED BLOODWORMS (Sliekai) 454g

Tai aukščiausios kokybės, išvalyti ir šviežiai užšaldyti sliekai.  CULTIVATED BLOODWORMS - labai maistingas natūralių baltymų šaltinis jūrinėms ir gėlavandenėms žuvims. Ypač tinka žuvims, kurios maitinasi sliekais gyvendamos natūralioje aplinkoje. Papildytas amino rūgštimis, vitaminais bei m..

9.40€ Be mokesčių: 7.77€

DAPHNIA (Dafnijos) 100g

Aukščiausios rūšies šviežiai užšaldyti zooplanktonai – puikus maistas mažoms gėlavandenėms žuvims. Šių dumblių valgytojų organizme karotino kiekis bus aukštas, pastebėsite paryškėjusias žuvyčių natūralias spalvas. Kietas dafnijų kiautas (rupus maistas) palengvina maisto virškinimo procesą. S..

1.70€ Be mokesčių: 1.41€

SPECIAL MIX (Specialus mišinys) 100g

Sliekų, dafnijų ir mysis krevečių mišinys – puikus pasirinkimas gėlavandenių akvariumų žuvims. Sudėtis: Mysis krevetės, sliekai, dafnijos. Geriausiai tinkamos naudoti: Gėlavandenėms žuvims, tokioms kaip diskusams - Angelams, Chirurginėms žuvims, Mandarinams ir t.t. ..

2.30€ Be mokesčių: 1.90€

ARTEMIA BRINE SHRIMP (Artemijos) 100g

Greitai užšaldytos gyvos artemijos vertingos žuvims, nes jose gausu karotenoidų, kurie stiprina žuvų sveikatą ir  ryškina raudoną žuvų spalvą. Maiste yra aukštas proteinų, lipidų ir nesočiųjų riebalų rūgščių kiekis. ARTEMIA BRINE SHRIMP maistas taip pat gerina žuvyčių virškini..

2.60€ Be mokesčių: 2.15€

ARTEMIA BRINE SHRIMP (Artemijos) 454g.

Greitai užšaldytos gyvos artemijos vertingos žuvims, nes jose gausu karotenoidų, kurie stiprina žuvų sveikatą ir  ryškina raudoną žuvų spalvą. Maiste yra aukštas proteinų, lipidų ir nesočiųjų riebalų rūgščių kiekis. ARTEMIA BRINE SHRIMP maistas taip pat gerina žuvyčių virš..

7.20€ Be mokesčių: 5.95€

KRILL SUPERBA WHOLE(Kriliai) 100g

Šie kriliai - 5 cm dydžio, į krevetes panašūs bestuburiai gyviai, surinkti Antarkties vandenyne. KRILL SUPERBA tinka didesnėms jūrinėms bei gėlavandenėms žuvims. Sudėtis: Kriliai. Geriausiai tinkami naudoti: Didesnėms jūrinėms bei gelavandenėms žuvims. ..

2.70€ Be mokesčių: 2.23€

BLACK MOSQUITO LARVAE (Juodos moskitų lervos)

Juodos moskitų lervos yra puikus pasirinkimas skirtingų veislių žuvims, ypač toms, kurios turi sunkumų virškindamos sliekų hemoglobiną. Šis neįprastas reiškinys (fenomenas) būdingas Afrikos ciklidams. Juodų moskitų lervų sudėtyje yra vertingų vitaminų, kurie padeda daugintis trigeriams. Sudė..

2.55€ Be mokesčių: 2.11€

MARINE QUINTET (Jūrinis kvintetas) 100g

Penkių aukščiausios rūšies ingredientų (artemijų, raudonųjų planktonų, kalmarų, kapotų širdučių (valgomųjų moliuskų) ir kapotų krilių (smulkiųjų vėžiagyvių) mišinys vienoje pakuotėje – valgiaraščio įvairovė Jūsų jūrinėms žuvims. Sudėtis: Artemijos, raudonasis planktonas, galvakojai, kapoto..

2.70€ Be mokesčių: 2.23€

INVERTEBRATE FOOD (Bestuburių maistas)

Smulkiai kapotų midijų (dvigeldžių kriauklių), širdučių (valgomųjų moliuskų), dumblių ir kitų būtinų vertingų ingredientų mišinys – idealus visiems jūriniams, mintantiems filtruose organizmams. Sudėtis: Midijos, širdutės, dumbliai, mikroelementai. Geriausiai tinka naudoti: Bestuburi..

1.27€ Be mokesčių: 1.05€

SPIRULINA FORMULA CUBE (Spirulinos formulė)

Norėdami patobulinti spirulinos produkto skonį ir padidinti maistinę vertę, gamintojai produktą papildė šviežiais jūros produktais, papildomais vitaminais, aminorūgštimis ir mikroelementais. Rezultatas - nuostabus ir naudingas produktas visoms tropikų žuvims. Ypač toms, kurios dažnai arba ka..

5.05€ Be mokesčių: 4.17€

ANGEL FORMULA (Formulė Jūriniams Angelams)

Tai pirmas žuvų maistas, pagamintas specialiai jūrų Angelams. Svarbiausia natūralaus maisto sudedamoji dalis: jūrinės durlės. Į sudėtį taip pat įeina krevetės, kriliai (smulkūs vėžiagyviai), austrės, planktonai, kalmarai ir rudadumbliai (laminarijos). Gamintojai suderino šias jūrines durles ..

6.31€ Be mokesčių: 5.22€

KRILL PACIFICA (Kriliai) 100g

Kriliai yra į krevetes panašūs maži bestuburiai gyviai surinkti Ramiajame vandenyne. Šie kriliai yra vienas iš pačių geriausių  subalansuotų pašarų žuvims ir vėžiagyviams. Gaminyje yra aukšto lygio karotinoidinių pigmentų. ..

2.65€ Be mokesčių: 2.19€

KRILL PACIFICA (Kriliai) 100g

Kriliai yra į krevetes panašūs maži bestuburiai gyviai surinkti Ramiajame vandenyne. Šie kriliai yra vienas iš pačių geriausių  subalansuotų pašarų žuvims ir vėžiagyviams. Gaminyje yra aukšto lygio karotinoidinių pigmentų. ..

2.65€ Be mokesčių: 2.19€

DISCUSFOOD (Diskusų maistas) 100g

  Jaučio širdies ir špinatų mišinys – Diskusų greito (spartaus) augimo, ryškių spalvų lėmėjas. Šis maistas yra puikus gyvių ir augalų proteinų subalansuotas derinys Jūsų vertingom žuvim. Gerina spalvą ir gyvybingumą. Pagaminta tik iš šviežių aukščiausios kokybės ingredientų. ..

2.50€ Be mokesčių: 2.07€

CULTIVATED BLOODWORMS (Sliekai) 454g

  Tai aukščiausios kokybės, išvalyti ir šviežiai užšaldyti sliekai. CULTIVATED BLOODWORMS - labai maistingas natūralių baltymų šaltinis jūrinėms ir gėlavandenėms žuvims. Ypač tinka žuvims, kurios maitinasi sliekais gyvendamos natūralioje aplinkoje. Papildytas amino rūgštimis, vitaminais ..

9.40€ Be mokesčių: 7.77€

BRINE SHRIMP EGGS PURE ARTEMIA CYSTS FROM THE GREAT SALT LAKE – artemijų kiaušiniai iš druskingo ežero

Idealiai tinka rifų rezervuarams ir mažoms žuvims bei daugumai bestuburių. Lengva naudoti . Naujoviška vidinė pakuotė užtikrina produkto šviežumą; Norint sėkmingai perėti Artemia , jums reikės aukštos kokybės krevečių kiaušinių, jūros druskos, talpos (kūgio formos geriausiai tinka), oro tiekimo, ..

15.06€ Be mokesčių: 12.45€