Bakterijos tvenkiniams

Bakterijos tvenkiniams

WEITZ-WASSERWELT yra viena iš trijų pirmaujančių kompanijų Vokietijoje gaminanti produktus skirtus akvariumų, tvenkinių, dirbtinių ežerų vandens valymui. Bendrovė Europos rinkoje yra daugiau nei 15 metų, o savo patirti kaupia jau daugiau kaip 100 metų. Produkcija paremta natūralia, gyva, netoksiška aukštos kokybės bio organizmais, kurie kontroliuoja visų rūšių dumblių pusiausvyra vandenyje.  Didžiausias pliusas naudojamų mikroorganizmų yra tai, kad koralai, žuvys, bestuburiai ir augalai išlieka visiškai nepakitę.  Daugiau apie gamintoją  – Weitz wasserwelt.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Algenkiller tvenkiniams

Savybės: • Labai geras produktas! Su specialiais efektais, apsaugančiais filtrus, pompas, lakštus...; • greitas ir patikimas visų jūros dumblių pašalinimas; • algicidai turi būti naudojami rūpestingai ir saugiai (patikimai). Prieš naudodami prašome perskaityti instrukciją; • nėra kvapo..

36.20€ Be mokesčių: 29.92€

Starter bakterijos tvenkiniams, baseinams

Itin veiksmingi mikroorganizmai tvenkiniams, baseinams: Pagrindinis veiksnys, reikalingas sveikų žuvų ir augalų augimui tvenkiniuose bei baseinuose, yra biologinės mikrofloros kūrimas, išlaikymas. STARTER bakterijų naudojimas lemia aukštą, gerą vandens kokybę. STARTER bakterijos itin gre..

14.80€ Be mokesčių: 12.23€

Sauerstoff deguonis tvenkiniams, baseinams

•praturtina vandenį deguonimi; •mažina nuodingų dujų kiekį ; •skatina savaiminę vandens filtraciją; •didina bakterijų aktyvumą ir tuo pačiu mažina dumblių augimą; •gerina vandens kokybę. OXYGEN ACTIVE yra puikus priedas prie jūros dumblių-žudikų, padidinantis deguonies kiekį vanden..

21.72€ Be mokesčių: 17.95€

Kombi tvenkiniams

KOMBI – tai naujas produktas, su kuriuo prižiūrėti tvenkinį labai paprasta! Aktyvios (veiklios) intensyvaus veikimo bakterijos ir specialiai deguonio pagalba suformuotos medžiagos sumažina dumblo susikaupimą ant tvenkinio dugno, kurį sudaro pūvantys augalai, žuvų išmatos ir maisto likučiai. Gal..

36.20€ Be mokesčių: 29.92€

Mineral fertilizer Pearls - mineralinės trąšos tvenkiniams 2,2 kg

Skatina augimą Stimuliuoja įsišaknijimą Stiprina augalus  Mineral fertilizer tai aukštos kokybės granuliuotos trąšos tvekinių, akvariumų augalams. Pasižymi didele koncentracija svarbiausių mineralų ir kitų maistingųjų medžiagų augalams. Skatina augalų augimą. ..

13.90€ Be mokesčių: 11.49€

KOI-MIN - KOI mineralai tvenkiniams

Vandens kokybė yra vienas svarbiausių veiksnių Koi žuvyčių tvenkiniuose. Dažniausiai į tvenkinį patenka lietaus arba vanduo iš čiaupo. Toks vanduo yra mažai vertingas, neturi savyje vertingų mineralų ir kitų svarbių medžiagų. Tvenkinyje esančius mineralus dažnai pasisavina augalai, gerosios nit..

25.77€ Be mokesčių: 21.30€

Biospeed vandens skaidrintojas

NM BIO SPEED - tai greitas biologinis vandens skaidrinimas sodo tvenkiniams, žuvų tvenkiniams ar baseinams. NM BIO SPEED priemonė suaktyvina mikro bakterijų veiklą, skatina aktyvią mikrobiologinės sistemos veiklą vandenyje, naikina teršėjus ir neleidžia jiems formuotis (pvz. amonis, nitritai, n..

19.80€ Be mokesčių: 16.36€

Faden Algenkiller tvenkiniams

FADEN ALGENKILLER - tai ekologiškų siūlinių dumblių naikinimas. Sudėtyje aktyvusis deguonis ir bioelementais praturtintas, natūralūs, aktyvūs mikroorganizmai, biologiškai lengvas pasisavinimas, nėra sunkiųjų metalų priedų, saugus vandens lelijoms, užtikrina geriausią vandens kokybę. Taip pat na..

36.20€ Be mokesčių: 29.92€

Teich-Aquatop - mikrobiologinė valymo priemonė

Priemonė skirta biologiniam vandens valymui bei naudinga vandens mikroorganizmams. Naikina negyvų augalų bei dumblių, pašarų, žuvų atliekas bei stabilizuoja vandenį. Išlaiko stabilią vandens pusiausvyrą,sukuria natūralų, sveiką vandenį, palaiko ir skatina žuvų bei vandens lelijų bei kitų augalų a..

36.20€ Be mokesčių: 29.92€

KOI Aqua-TOP tvenkiniams

 Tai puikus gaminys skirtas apsaugoti Koi karpių tvenkinius nuo siūlinių dumblių, skatina Koi karpių augimą, apsaugo vandens paviršiųNaudojimas: sumaišyti su vandeniu ir tiesiogiai paskirstyti ant vandens paviršiaus. Priemonės pakanka 10.000 l vandens Geriausiam rezu..

99.92€ Be mokesčių: 82.58€

SPEZIALREINIGER

Pašalina visus sukietėjimus ir susikaupusį purvą, užtikrina įrangos ilgaamžiškumą. Valo ir patikimai rūpinasi visų tipų povandeniniais filtrais ( vidiniais ir išoriniais ). Išvalo dekoracijas ir akmenis,Naudojimas:2-3 valgomuosius šaukštus ( priklausomai nuo nešvarumų ) ištirpinkite 1l. v..

19.11€ Be mokesčių: 15.80€

FABRIC BAGS FOR ALGENKILLER

Tai gamintojo sukurti specialūs maišeliai, kruei naudojami kartu su Algenkiller dumblių naikintoju. Daugiau informacijos - gamintojas ..

1.20€ Be mokesčių: 0.99€

Kapsulės tvenkiniams - algocaps

Algocaps tvenkiniams - produktas, kuris palaiko švarų ir skaidrų akvariumo vandenį. Priemonės privalumas yra greitas ir ilgalaikis veikimas (iki 4 savaičių). Atsižvelgiant į masinius dumblių žydėjimus prieš naudojant Algocaps tvenkiniams, naudokite Aquaclar plius Zoolek. Pastava - dumblių žydėjimas ..

5.80€ Be mokesčių: 4.79€

GREEN stop 250 ml

Žalias vanduo"Šis preparatas "suriša" dumblį į dideles granules, kurias lengva išsemti iš tvenkinio.Nedidelis jų likutis (dumblio) degeneruoja. ..

6.00€ Be mokesčių: 4.96€

CRISTAL bio 250 ml

Palaiko biologinę pusiausvyrą tvenkinyje. Išskaido organinius nešvarumus. ..

6.00€ Be mokesčių: 4.96€

GLON stop 250 ml

Stabdo daugelio rūšių siūlinio dumblo augimą.Priemonė nekenksminga žuvims ir augalams, jeigu naudojama pagal nurodymus.Jeigu įmanoma, dozavimo metu rekomenduojama pašalinti krepšius su augalais nuo tvenkinio paviršiaus. Kaitrią diena atkreipkite dėmesį į galimai pasikeitusi vandens lygį tvenkinyje. ..

6.00€ Be mokesčių: 4.96€