Testai, matavimo įranga

Testai, matavimo įranga

Šioje skiltyje rasite gėlavandenių, jūrinių akvariumų, tvenkinių  vandens testus skirtus kontroliuoti  vandens parametrus. Atliekant  testus galima nustatyti įvairias priežastys, kas neigiamai veikia augalų augimą, akvariumo žuvytes, sąlygoja bloga bakteriologinės sistemos balansą ir kitas priežastys, kurias nustačius ir išsprendus sukursite tinkamą ekosistemą vandens gyventojams.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Ca reagentas

Reagentas, skirtas kalcio kiekiui nustatyti jūriniuose akvariumuose. ..

8.11€ Be mokesčių: 6.70€

KH/Alk Profi Test - Karbonato kietumo ir šarmingumo testas

Testas gali būti naudojamas jūriniams arba gėlavandeniams akvariumams. KH/Alk regento sudėtyje yra dažų, todėl venkite išpylimo ant audinių ir kitų medžiagų, kurias galima sutepti.  Naudojimas: 1) Naudojant 5ml švirkštą pripilkite 4ml testuojamo vandens į testavimo buteliuką. Mažesniam tik..

9.56€ Be mokesčių: 7.90€

Mg reagentas

Reagentas, skirtas nustatyti magnio kiekiui jūriniuose akvariumuose. ..

6.08€ Be mokesčių: 5.03€

NO2 reagentas

Reagentas nitritų kiekiui gėlame ir jūriniame vandenyje nustatyti. ..

4.92€ Be mokesčių: 4.07€

TEST Kupfer Cu

Šis vario testas skirtas matuoti vario kiekį gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose ir vandentiekio vandenyje tarp 0 - 2 mg/l(skalės reikšmės - 0; 0,15; 0,3; 0,45; 0,6; 0,8; 1,2; 1,6; 2). Varis yra sunkusis metalas. Iš dalies jis naudingas kaip mikroelementas augalams ir gyvūnams, bet didelėmis..

12.45€ Be mokesčių: 10.29€

TEST Mg/Ca

Testas magnio ir kalcio kiekio nustatymui jūriniame vandenyje. Magnio kiekį galima sužinoti tik išmatavus bendrą magnio ir kalcio kiekį ir atėmus iš jo kalcio kiekį. Magnis reikalingas kalciniams dumbliams ir bestuburiams, kaip ir kalcis, kad galėtų susiformuotų sveikus kiautus ar skeletus. Tai tai..

19.69€ Be mokesčių: 16.28€

TEST SiO2

Testas silikato kiekiui nustatyti gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams. Testas identifikuoja titnagdumblių susidarymo priežastis, kurie padidina silicio/silikatų rodiklį.* Indikatorius nurodo ne mažesnį nei 0,2mg/l silicio/silikato kiekį vandenyje. * Siekiant užtikrinti optimalius vandens ..

14.19€ Be mokesčių: 11.73€

Testas Red See Ca+KH+Mg

Aukčiausios kokybės testai skirti jūriniam akvariumui. Šį testų komplektą  sudaro didelio tikslumo titravimo testai , skirti matuoti kalcio, magnio ir šarmingumo elementų (KH) lygiui, kurie yra pagrindiniai elementai koralų būklei palaikyti. Šis testų rinkinys rinkinys leidžia tikslia..

55.90€ Be mokesčių: 46.20€

Testas Red See J2+K+Fe

Šie testai yra aukščiausios kokybės reagentai,pasižymintys dideliu tikslumu, kolometrine raiška, todėl yra patikimi ir puikiai parodo kalio, jodo bei geležies lygį. Jodo, kalio ir geležies kiekis turi įtaką  koralų spalvoms bei sveikatos būklei. Testas skirtas įvertinti cheminių elementų lyg..

70.67€ Be mokesčių: 58.40€

Araometer PerfectReef + measuring cylinder

Su matavimo cilindru. Skirtas norint matuoti druskingumą ..

16.26€ Be mokesčių: 13.44€