Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

TUNZE išputintojai (skimeriai)

TUNZE išputintojai (skimeriai)

Išputintojo – skimerio veikimo principas yra smulkiausių oro burbuliukų pašalinimas iš vandens, kartu su puta kuri surenka smulkiausias mechanines daleles, mikroorganizmus, ištirpusią organiką, vaistus, toksines medžiagas, ir kt. Tačiau skimeris šalina ir reikalingus sistemai elementus: jodą, magnį, kalcį, stroncį ir kitus reikalingus elementus. Visus minėtus elementus galima ir būtina papildyti.  

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

DOC Skimmer 9210 - Išputintojas (skimeris)

DOC Skimmer 9210 - tai aukštos kokybės išputintojas (skimeris). Nepaisant to, kad yra pakankamai mažas, puikiai atlieka išputintojo funkciją ir tinka veisimo akvariumuose su planktonu. Skimeris lengvai bei paprastai prisitvirtina akvariumo viduje. Skimeris panardinamas 60 - 90mm gylyje. Vandens l..

437.91€ Be mokesčių: 361.91€

Master DOC Skimmer 9420 - Išputintojas (skimeris)

Master DOC Skimmer 9420 - tai ypač ergonomiškas bei ekonomiškas aukštos kokybės išputintojas (skimeris). Master DOC Skimmer 9420 yra šiandieninės skimerių revoliucijos rezultatas. Šį skimerį galima naudoti net ir kintamo vandens lygio akvariumuose. Aukštas oro išmetimo lygis naudingas akvariumuos..

860.17€ Be mokesčių: 710.89€