Jūriniai akvariumai

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Ca reagentas

Reagentas, skirtas kalcio kiekiui nustatyti jūriniuose akvariumuose. ..

8.11€ Be mokesčių: 6.70€

Fluval Surface Skimmer

Fluval akvariumo paviršiaus separatorius tinka visiems Fluval filtrams. Ji pašalina nepageidaujamą vandenį iš akvariumo Nuo Fluval paviršiaus separatorius sudėtyje nėra metalinių dalių, jūrų akvariumuose visų pirma, kad nereikia samdyti paviršiaus perpildymo duos didelės naudos iš Fluval paviršia..

11.87€ Be mokesčių: 9.81€

KH/Alk Profi Test - Karbonato kietumo ir šarmingumo testas

Testas gali būti naudojamas jūriniams arba gėlavandeniams akvariumams. KH/Alk regento sudėtyje yra dažų, todėl venkite išpylimo ant audinių ir kitų medžiagų, kurias galima sutepti.  Naudojimas: 1) Naudojant 5ml švirkštą pripilkite 4ml testuojamo vandens į testavimo buteliuką. Mažesniam tik..

9.56€ Be mokesčių: 7.90€

Mg reagentas

Reagentas, skirtas nustatyti magnio kiekiui jūriniuose akvariumuose. ..

6.08€ Be mokesčių: 5.03€

NO2 reagentas

Reagentas nitritų kiekiui gėlame ir jūriniame vandenyje nustatyti. ..

4.92€ Be mokesčių: 4.07€

TEST Kupfer Cu

Šis vario testas skirtas matuoti vario kiekį gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose ir vandentiekio vandenyje tarp 0 - 2 mg/l(skalės reikšmės - 0; 0,15; 0,3; 0,45; 0,6; 0,8; 1,2; 1,6; 2). Varis yra sunkusis metalas. Iš dalies jis naudingas kaip mikroelementas augalams ir gyvūnams, bet didelėmis..

12.45€ Be mokesčių: 10.29€

TEST Mg/Ca

Testas magnio ir kalcio kiekio nustatymui jūriniame vandenyje. Magnio kiekį galima sužinoti tik išmatavus bendrą magnio ir kalcio kiekį ir atėmus iš jo kalcio kiekį. Magnis reikalingas kalciniams dumbliams ir bestuburiams, kaip ir kalcis, kad galėtų susiformuotų sveikus kiautus ar skeletus. Tai tai..

19.69€ Be mokesčių: 16.28€

TEST SiO2

Testas silikato kiekiui nustatyti gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams. Testas identifikuoja titnagdumblių susidarymo priežastis, kurie padidina silicio/silikatų rodiklį.* Indikatorius nurodo ne mažesnį nei 0,2mg/l silicio/silikato kiekį vandenyje. * Siekiant užtikrinti optimalius vandens ..

14.19€ Be mokesčių: 11.73€

AQUACLEAR POWERHEAD 10

 Tinkamas kaip pogruntinis filtras, greitas filtras, biofiltras arba kaip pompa • Kompaktiškas, vieta taupantis dizainas • Gali būti naudojamas su arba be deguonies padavimo (išskyrus 10) • Srovės reguliavimas • Pilnai panardinamas • Tinka visiems statvamzdžio stiebams 13-28mm • ..

14.77€ Be mokesčių: 12.21€

AQUAEL CIRCULATOR 500

AQUAEL CIRCULATOR 500 - tai modernus cirkuliatorius su elektros energiją taupančiu varikliu. Aukšto slėgio vandens pompos dėka cirkuliatorių patogu naudoti ir giliuose akvariumuose. Galima reguliuoti vandens srovės stiprumą. - Pritaikymas pagal vandens ir oro srovės stiprumą; - Efekty..

AQUAEL COMFORT ZONE GOLD šildytuvas, 25W

Aquael Comfort Zone GOLD šildytuvai - aukščiausios kokybės šildytuvai su termostatu, kurio kontaktai  padengti tikru aukso sluoksniu, puikiai kontroliuoja akvariumo vandens temperatūrą. Ilgaamžiškesni, lyginant su įprastais termostatais, kurių kontaktai apsineša dėl vykstančios metalo ok..

10.80€ Be mokesčių: 8.93€

Bangomūšis Wave Motion 4000

Siurblys skirtas imituoti bangas ir jūros sroves akvariume. Geras vandens judėjimas turi teigiamą poveikį akvariumo gyvenimui: padeda išvengti detritų kaupimosi, prisotina deguonimi akvariumą, skatina organizmų maitinimąsi ir tt. Šis bangomūšis komplektuojamas kartu su funkcionaliu valdykliu.&nbs..

92.70€ Be mokesčių: 76.61€

BH-90 Hang on the back skimmer ReefOctopus - Baltimų skimeris

 skimeris- 500lĮdėtas skimeris, OTP-1000S/13W ..

274.27€ Be mokesčių: 226.67€

Comline filter

Complete filtras yra kompaktiškas. Ji lengva naudoti, keičiant filtro kasetę galima filtruoti tiek rezervuaro dugną tiek paviršių. ..

107.74€ Be mokesčių: 89.04€

Compact ON 300 siurblys

Kompaktiškas, efektyvus, tylus. Komplektuojamas su priedais: siurbimo krepšys ir srieginė jungtis...

13.60€ Be mokesčių: 11.24€

CoralFixStick Classic - klasikiniai koralų pritvirtinimo klijai

Koralų pritvirtinimo klijai/koralų pritvirtinimo želė.Ypač kietiems koralams ar odos ir minkštųjų koralų klijavimui.Klijai kietėja žemiau vandens paviršiaus.Max. tinkamumo laikas 20min.Naudojimo instrukcija:- Klijavimo paviršius turi būti šiurkštus, jei įmanoma.- Užl..

11.11€ Be mokesčių: 9.18€

Corall A 100 ml

Coral A yra visi reikalingi koralų elementai, be dirbtinių dažiklių ir konservantų. Jau po pirmo panaudojimo pastebimas rezultatas. Natūralios spalvos ir padidėjęs augimas gali būti pastebėtas po kelių savaičių. Coral A – magnis, baris, lytis.Naudojimas: 10ml per savaite 100l akvariumui. Kie..

4.80€ Be mokesčių: 3.97€

Coraltin - Natūralūs jūros vandens mikroorganizmai 150 g. / 2000 l

Coraltin - tai natūralūs jūros vandens mikroorganizmai jūriniam akvariumui:  * sumažina teršalų (amoniako, nitritų, nitratų ir fosfatų) kiekį;  * gelbsti mikroflorą jūriniame akvariume ir stabilizuoja vandens kokybę;  * valo sudrumstą vandenį ir mažina dumblių augimą;  ..

23.17€ Be mokesčių: 19.15€

Dekoracija Saule schmal Grofe 20cm

Dekoracijos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės molio masės, be jokių dirbtinių priedų. Kiekviena dekoracija daroma rankų darbo, todėl visos formos yra unikalios. Šios unikalios dekoracijos suformuotos tinkamoje temperatūroje, taip užtikrinant ilgaamžiškumą. Dėl labai porėtos keramikos struktū..

18.54€ Be mokesčių: 15.32€

Dekoracija Saule schmal Grofe 30cm

Dekoracijos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės molio masės, be jokių dirbtinių priedų. Kiekviena dekoracija daroma rankų darbo, todėl visos formos yra unikalios. Šios unikalios dekoracijos suformuotos tinkamoje temperatūroje, taip užtikrinant ilgaamžiškumą. Dėl labai porėtos keramikos struktū..

37.07€ Be mokesčių: 30.64€

Didysis angelas - Pomacanthus semicirculatus (Angelfish)

Maitinimas: Šios rūšies žuvytes rekomenduojama šerti šviežiais, šaldytais ir natūraliais maisto produktais. Jos dažniausiai minta dumbliais, visų rūšių kirminais, vėžiagyviais ir moliuskais, vitaminų prisodrintomis sūriavandenėmis krevetėmis, mysis krevetėmis, kriliais, spirul..

Druska Premium reef salt

Naujai sukurta formulė ir sudėtis leidžia ypač efektyviai išsaugoti reikiamas vandens sąvybes.Privalumai mikrobas-Lift Reef Druskos: Tinka visoms žuvims ir rifų akvariumas Ištirpsta labai greitai Naudojama iš karto Šviežiai paruoštas jūros vanduo yra krištolo skaidr..

74.00€ Be mokesčių: 61.16€

Eheim Aquarium thermostat heater 25 – Šildytuvas akvariumui 25

Elektroninis akvariumo šildytuvas su nauja pažangia technologija padės palaikyti tinkamą temperatūrą Jūsų akvariume. Tai naujos technologijos Eheim gaminys Temperatūra gali būti reguliuojama nuo 18 iki 34 laipsnių šiluma laikoma pastoviame lygyje visiškai ..

18.90€ 15.94€ Be mokesčių: 13.17€

Eheim skimeris

 Skimeris gerina deguonies mainus. Priemonė tinkama tiek jūriniam tiek gėlavandeniam akvariumui.* Geresnė aeracija;* Lengvai reguliuojamas;* Tylus;* Lengva prižiūrėti;EHEIM paviršiaus separatorius pašalina vandens paviršiaus  likučius. * Auto..

38.12€ Be mokesčių: 31.50€

FLUVAL BIOMAX keramikiniai cilindrai

Fluval BioMax keramikiniai cilindrai turi sudėtingą porų sistemą, kuriose klesti naudingosios bakterijos ir yra veiksmingesni nei dauguma biologinių filtrų užpildų šalinant amoniaką ir nitritus. Keramikiniuose žiedeliuose gali puikiai cirkuliuoti vanduo - taip nestabdoma vandens tėkmė fil..

7.30€ Be mokesčių: 6.03€

Fluval Fluval filtro vata plastikiniame maišelyje 250g

Ilgis 35 cmspalva baltaMedvilnė medžiagaAukštis 10 cmPlotis 20 cm ..

4.40€ Be mokesčių: 3.64€

Gaubtas 1220mm.

HAGEN LIFE GLO T5 - tai aukščiausios kokybės apšvietimo gaubtas Jūsų akvariumui. Tai fluorasentinė apšvietimo sistema, kuri sutvitinta aliuminio panelėmis ir montuojama su tvirtais ir stilingais laikikliais. Lengva instaliacija, patvarumas ir kokybė - visa tai apibūdina Hagen apšvieti..

129.75€ 103.80€ Be mokesčių: 85.79€

GroTech "CoraFix" black Universal klijai

Elastiniai po vandeniu stingstantys klijai/hermetikas. Naudojimas:- Nesandarių akvariumų sandarinimui.- Tvenkinio folijos klijavimui.- Dekoracijų ar pompos tvirtinimui prie akvariumo stiklo.- Stingsta ir po vandeniu.- Bekvapis.- Be tirpiklių, izocianatų ir silikonų.- Gali būti naudojamas ja..

17.15€ Be mokesčių: 14.17€

Gyvas jūros akmuo

Kainą už kg...

13.03€ Be mokesčių: 10.77€

Happet RW 8 bangomūšis

Happet RW-8" yra puikiai suprojektuoti bangomūšiai, kurie stimuliuoja ir sukuria aukštos kokybės natūralią jūros aplinką. Bangomūšius galima naudoti jūriniams akvariumas su įvairių rūšių žuvims bei tvenkiniams. Prieš montuojant ir naudojant prietaisą - pilnai perskaitykite naudojimosi instru..

88.00€ Be mokesčių: 72.73€

HEA150S – skimeris

 Aukščiausios kokybės baltymų skimeris išsiskiria dėl labai mažo energijos poreikio. Skimeriai HEA yra įrengti su serijinėmis EHEIM dozavimo pompomis, kurios užtikrina aukštą kokybę. Taip pat užtikrinamas puikus atsarginių dalių tiekimas.Reikalaujamasvandens lygis: 11-15cm..

432.40€ Be mokesčių: 357.36€

Jebao RW 8 bangomūšis

RW yra naujausios serijos bangomūšis. Dabar belaidis valdiklis užtikrina lengvą ir funkcionalų valdymą. Be to, Jebao RW serija turi labai stiprų magnetą, kas jo montavimą paverčia dar patogesnį ir paprastesnį. Bangomūšis leidžia reguliuoti savo padėti 360 laipsnių kampu. Tai idealus pasirink..

110.00€ Be mokesčių: 90.91€

Jūrinis Akvariumas Aquael Reef Master 60 LED, 105 l. juodas

Aquael Reef Master panoraminis akvariumas 105 l talpos, 60x40x45. Stiklas suklijuotas specialiu akvariumo silikonu. Akvariume sumontuotas filtravimo skydas, esantis už fono gale, per visą akvariumo ilgį. Akvariumo dugne yra specialus rėmas, skirtas papildomai apsaugo..

639.00€ Be mokesčių: 528.10€

Jūrinis Akvariumas Scubaline 250 Marine

Pats naujausias jūrinis akvariumas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.Į komplektą įeina: pompa 2000l/h ypatingai stiprus baldas-spintelė..

1,885.43€ Be mokesčių: 1,558.20€

Kalcio reaktorius -HRC 070

Mažas konstrukcijos dydis ir dujų konvekcija padaro šį prietaisą unikaliu.HCR-070 kalcio reaktorius iki 600lEHEIM 1248-10W/ Pripildymo kiekis 0,7l ..

305.55€ Be mokesčių: 252.52€

Kalkwasser / Calciumhydroxid 500g

 Kalkwasser / Calciumhydroxid  - kalcio hidroksidas.900mg Ca/ lNaudojimas:1 matavimo šaukštelis (7 g~) demeniralizuoja 10l vandens ..

13.90€ Be mokesčių: 11.49€

KFC – 600 white

Cleair privalumai:  Aukštos kokybės polimerinis besiūlis klijavimas. Tankumas ir patvarumas, besiūlis klijavimas bei slėgio spaudimas užtikrina natūralų kietėjimą 24 val. Po to pakartojamas pralaidumo testavimas ir įsitikinama, kad nėra susidariusių oro burbulų. Pirmaujant..

587.00€ Be mokesčių: 485.12€

Koralinis akmuo

Tinka jūriniams bei gėlavandeniams akvariumams. ..

24.33€ Be mokesčių: 20.11€

Koralinis gruntas - smulkus 1kg

Kaina pateikta už 1kgFrakcija apie 1 mm.Fasuojama pardavimui po 2kg..

2.60€ Be mokesčių: 2.15€

Koralinis gruntas - vidutinis 1kg

Kaina pateikta už 1kgFrakcija apie 3 mm.Fasuojama pardavimui po 2kg..

2.60€ Be mokesčių: 2.15€

Lempa Giesemann Crystal 150w

Giesemann Crystal -puikus šviesos šaltinis visiems jūrų akvariumams . Tai tinkamiausias pasirinkimas, kai reikia stiprios šviesos kartu su dideliu mėlynu / violetiniu santykiu. Giesemann Crystal  metalinė halogeninė  lemputė pasižymi puikią spalvą ir aukštu intensyvumu. Šviesos spe..

97.02€ Be mokesčių: 80.18€

Microbe lift coral active coral booster, 118 ml

Tai - apdovanojimą "Maidenhead Aquatics"laimėjusi jūrinio akvariumo priežiūros priemonė!"Coral Active" skatina kietųjų koralų, moliuskų sveiką augimą ir padeda išlaikyti stiprią kaulų struktūrą."Coral Active" turi visus būtinus augimo elementus, tokius kaip kalcio, magnio, jodo, g..

9.89€ Be mokesčių: 8.17€

Microbe lift coral active coral booster, 236 ml

Tai - apdovanojimą "Maidenhead Aquatics"laimėjusi jūrinio akvariumo priežiūros priemonė!"Coral Active" skatina kietųjų koralų, moliuskų sveiką augimą ir padeda išlaikyti stiprią kaulų struktūrą."Coral Active" turi visus būtinus augimo elementus, tokius kaip kalcio, magnio, jodo, gry..

22.60€ Be mokesčių: 18.68€

Murex kriauklė

Ši visiškai natūrali kriauklė papuošia bendrą akvariumo vaizdą bei atlieka žuvyčių slėptuvės funkciją. ..

5.76€ Be mokesčių: 4.76€

Nano siurblys 0800.040

Šio siurblio pagrindinės savybės: kompaktiškastvirtassu sinchroniniu varikliumechaniškai reguliuojamasnerūdijančio plieno velenaslabai tylusreikalauja minimalaus aptarnavimo ..

48.08€ Be mokesčių: 39.74€

Natūralus negyvas koralas Brassa

Kaina už kg.Natūralūs negyvieji koralai tinka jūriniams bei gėlavandeniams akvariumams. ..

3.19€ Be mokesčių: 2.63€

OCEAN NUTRITION BRINE SHRIMP EGGS (Artemijų kiaušiniai)

Ocean Nutrition ypač didelį dėmesį skiria produktų kokybei. Šie artemijų kiaušiniai - tai idealus pasirinkimas profesionaliems veisėjams ar akvariumų mėgėjams. * 100% artemijų kiaušiniai iš Great Salt Lake (Didžiojo druskos ežero); * Naujoviška "Nitro Pak™" vidinė pakuotė užtikri..

15.06€ Be mokesčių: 12.45€

PS-100 including adjustable DC-pump

"GrotechHigh-perdormance Protein" skimeris PS100-300Tai naujas aukštos kokybės proteinų skimeris, kuris pasižymi labai mažomis energijos sąnaudomis ir labai aukštu oro padavimo pajėgumu. Šis skimeris komplektuojamas kartu su 24V DC siurbliais.Visa PS įranga ir su garso slopintuvais, kurie iki minim..

212.36€ Be mokesčių: 175.50€

PVC-Kupplung 20mm

PVC sankaba 20mm ..

4.35€ Be mokesčių: 3.59€