Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Mg Profi Test - magnio testas, 50 vnt.

Mg Profi Test - magnio testas, 50 vnt.
Magnio testas naudojamas tik jūrinio vandens testavimui.
Natūraliame jūros vandenyje magnio koncentracija yra 1350 - 1500 mg/l. Magnis yra pagrindinis chlorofilo elementas, kuri yra būtinas fotosintezės procesui. Be fotosintezės augalai, dumbliai bei koralai negalėtų išgyventi.
Magnis taip pat padeda išlaikyti tinkamą kalcio koncentracijos ir šarmingumo lygį, kai sulėtėja kalcio karbonato susidarymas, kuris gali sugerti daug svarbių mikroelementų.
Labai svarbu išlaikyti tinkamą magnio koncentraciją, kuri netiesiogiai atsakinga už greitą koralų, kalkakmenių bei dumblių augimą palaikant tinkamą kalcio bei šarmingumo lygį.
Magnis išeikvojamas dumblių augimui, taip pat pernelyg kalkingame vandenyje arba smarkiai nukrypus nuo natūralaus kalcio, šarmingumo bei pH normų.
Mg Profi Test testas yra lengvai naudojamas ir tikslus. Matavimo skalės vienetas - 30mg/l. Stroncis ir kalcis testo rezultatams įtakos neturi, kai jų bendra koncentracija tarp 200 ir 650 ppm.


Vaistai
Kiekis 50 testų

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 15328
  • Prekės kodas: 8714079130422
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.67€
  • Be mokesčių: 10.47€