Mg Profi Test - magnio testas, 50 vnt.

Mg Profi Test - magnio testas, 50 vnt.
Magnio testas naudojamas tik jūrinio vandens testavimui.
Natūraliame jūros vandenyje magnio koncentracija yra 1350 - 1500 mg/l. Magnis yra pagrindinis chlorofilo elementas, kuri yra būtinas fotosintezės procesui. Be fotosintezės augalai, dumbliai bei koralai negalėtų išgyventi.
Magnis taip pat padeda išlaikyti tinkamą kalcio koncentracijos ir šarmingumo lygį, kai sulėtėja kalcio karbonato susidarymas, kuris gali sugerti daug svarbių mikroelementų.
Labai svarbu išlaikyti tinkamą magnio koncentraciją, kuri netiesiogiai atsakinga už greitą koralų, kalkakmenių bei dumblių augimą palaikant tinkamą kalcio bei šarmingumo lygį.
Magnis išeikvojamas dumblių augimui, taip pat pernelyg kalkingame vandenyje arba smarkiai nukrypus nuo natūralaus kalcio, šarmingumo bei pH normų.
Mg Profi Test testas yra lengvai naudojamas ir tikslus. Matavimo skalės vienetas - 30mg/l. Stroncis ir kalcis testo rezultatams įtakos neturi, kai jų bendra koncentracija tarp 200 ir 650 ppm.

Naudojimas:
Tai nauja produkto versija. Senesnio leidimo regentai negali būti naudojami su nauja produkto versija.
1. Pripildykite 2ml švirkšto jūrinio akvariumo vandens ir perpilkite jį į testo buteliuką.
2. Įlašinkite 6 lašus Mg-1 ir švelniai maišykite 30s.
3. Įdėkite vieną Mg-2 šaukštelį į testo indelį ir švelniai maišykite 10s.
4. Ant 1ml švirkšto tvirtai uždėti plastikinį kamštelį. Į švirkštą įtraukti 1ml Mg-3 regento. Švirkšto viduje gali būti oro, tačiau tai neturės įtakos rezultatams.
5. Švirkštą įstatykite į Mg-3 regento indelį ir sušvikškite 1 lašą. Švelniai pamaišyti 1 - 2s. Kartoti tol, kol vandens spalva taps pilka arba mėlyna.
6. Laikykite švirkštą apverstą aukštyn ir perskaitykite reikšmę, ties kuria yra švirkšto stūmoklis. Reikšmę galite sužinoti iš instrukcijoje esančios lentelės arba pagal formulę:

ppm Mg - (1 - Reading Step (lentelės reikšmė) 6) x 1500

Natūraliame jūros vandenyje magnio koncentracija yra 1300 - 1500 ppm. Koncentracija svyruoja atsižvelgiant į druskingumo lygį.
Vaistai
Kiekis50 testų

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 14838
  • Prekės kodas: 8714079130422
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.67€
  • Be mokesčių: 10.47€