Terariumams

Terariumams

Ekologijos laboratorijos, tai tarptautinė biotechnologijų kompanija, kuri specializuojasi bakterinių produktų kūrime ir gamyboje, siekiant sukurti natūralų aplinkos veiksnių (juos sukelia vandens keitimas ir organinių junginių skaidymasis) reguliavimą. Microbe-Lift akvariumų produktai padeda pamiršti galvos skausmą, galvojant apie tai, kaip išlaikyti akvariumą švarų. Daugiau apie gamintoją - Microbe lift

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Soy Based Natural Cleaner - Natūralus sojos valiklis 236 ml

Natūralus sojos valiklis skirtas terariumams, vivariumams, akvariumams ir narvams valyti. Specialios formulės preparatas yra be toksiškų medžiagų ir visiškai saugus gyvūnams.   Tai specialios formulės preparatas yra be toksiškų medžiagų ir visiškai saugus gyvūnams.  &nb..

12.74€ 10.19€ Be mokesčių: 8.43€

Rock and Substrate Cleaner - Dekoracijų ir grunto valiklis 118 ml

Šis aukštos kokybės dekoracijų bei grunto valiklis pagreitina biologinį organinių atliekų skilimą akvariumo apačioje, kurios gali tapti toksiškomis ir būti kenksmingos vėžliukų sveikatai. Organinės medžiagos, susikaupusios akvariumo dugne pradeda skilti ir į aplinką išleidžia kenksminga..

12.00€ Be mokesčių: 9.92€

Extreme Water Condicioner - Vandens kondicionierius 118 ml

Aukštos kokybės kondicionierius akimirksniu pasendina vandenį bei pašalina jame esančias kenksmingas medžiagas.   Privalumai: * Pašalina amoniaką; * Pašalina chlorą; * Naikina chloraminą; * Detoksikuoja sunkiuosius metalus; * Skirtas naudoti naujai įreng..

10.22€ 8.18€ Be mokesčių: 6.76€

Bacterial Water Balancer - Priemonė vandens subalansavimui 118 ml

Šiame preparate yra milijonai naudingų bakterijų, skirtų akvariumo ekosistemai. Naudingų bakterijų pagalba sumažinamas organinių atliekų kiekis, esantis ant dekoracijų, grunto ar filtravimo sistemoje.   Privalumai: * Greitai sumažina organinių atliekų kiekį; * Padeda sumažint..

8.49€ Be mokesčių: 7.01€