SERA

SERA

Sera – kokybė nuo 1970metų. Sera kompanija siūlo aukštos kokybės produktus akvariumams, terariumams daugiau nei 40metų ir dabar yra viena iš didžiausių tiekėjų pasaulyje.

 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

BAKTOPUR 500ml

Priemonė prieš bakterines infekcijas. Jei Jūsų žuvytės pilvas yra pernelyg išpūstas, žvynai kiek pašiaušti, akys labiau išsprogusios nei įprastai, ji mažiau minta arba visai neminta - tuomet tikėtina, jog Jūsų augintinė susirgo. Net jei šie požymiai jau tęsiasi kurį laiką, tabletės BAKTOPU..

45.04€ Be mokesčių: 37.22€

COSTAPUR

Priemonė nuo Ichtiobodozės gėlavandeniuose ir jūrinio tipo akvariumuose. Jei ant žuvies odos atsiranda blausios baltos dėmės, akys apsiblausia, padažnėja kvėpavimas, tuomet tikėtina, jog Jūsų žuvytė susirgo ichtiobodoze. Ši efektyvi priemonė apsaugo  žuvytę tiek nuo ichtiobozės, tiek nuo t..

45.04€ Be mokesčių: 37.22€

BACTOPUR DIRECT 100tab

BACTOPUR DIRECT tiesiogiai, patikimai ir greitai kovoja su sunkiomis bakterinėmis ligomis, tokiomis kaip vandenligė ar kraujuojančios gėlavandenių bei jūrinių žuvų žaizdos. Ligų požymiai: atskirai ar kartu su kitomis bakterinėmis ligomis gali pradėti pūti ir bakterijų pažeisti pelekai..

99.10€ Be mokesčių: 81.90€

PH-minus 250ml

Priemonė pH  pusiausvyrai akvariumo vandenyje sumažinti 250 ml Apibūdinimas: Nustačius, kad pH pusiausvyra vandenyje yra per aukšta (daugiau linkusi į šarminę terpę) reikia nedelsiant stabilizuoti susidariusią padėtį, nes tai gali pakenkti žuvims. Tam puikiai tiks Sera firmos priemon..

10.80€ Be mokesčių: 8.93€

PH-minus 5000ml

Priemonė pH  pusiausvyrai akvariumo vandenyje sumažinti Apibūdinimas: Nustačius, kad pH pusiausvyra vandenyje yra per aukšta (daugiau linkusi į šarminę terpę) reikia nedelsiant stabilizuoti susidariusią padėtį, nes tai gali pakenkti žuvims. Tam puikiai tiks Sera firmos priemonė „pH m..

82.55€ Be mokesčių: 68.22€

COSTAFORTE

Apsaugo gėlo vandens akvariumą nuo  parazitų. Veiksmingai gydo žuvų ligas, taip pat kovoja su odos parazitais. Dozavimas: 1 ir 3 dienomis 22 lašus arba 1 ml į 40 litrų vandens. Prieš naudojant COSTAFORTE pakeisti 25-30% vandens ir pakelti temperatūrą iki 28-30 laipsnių Celsijaus...

7.50€ Be mokesčių: 6.20€

MYCOFORTE 50ml

Mycoforte medžiaga apsauganti žuvis nuo grybelio. Šios ligos dažniausi simptomai yra: kvėpavimo sutrikimai odos patamsėjimas nedrąsus elgesis sekretų padidėjimas Dozavimas:   gydymui reikalinga kasdienė priežiūra. 20 lašų naudoti 20litrų akvariumo..

6.95€ Be mokesčių: 5.74€