Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

SERA

SERA

Sera produktai akvariumams bei terariumams yra aukštos kokybės priemonės tiesiogiai, patikimai ir greitai kovojančios su žuvyčių ligomis.

 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

MYCOFORTE nuo grybelio, 50 ml

Mycoforte medžiaga apsaugo žuvis nuo grybelio, kurio dažniausi simptomai: kvėpavimo sutrikimai odos patamsėjimas nedrąsus elgesys sekretų padidėjimas Dozavimas:   gydymui reikalinga kasdienė priežiūra. 20 lašų naudoti 20 litrų akvariumo vandeniui..

6.95€ Be mokesčių: 5.74€

BAKTOFORTE nuo infekcijų, 50 ml

Priemonė prieš infekcijas, kuri veikia iškart susirgusias žuvytes ir apsaugant sveikas žuvis nuo galimos infekcijos. Jei Jūsų žuvytės pilvas yra pernelyg išpūstas, žvynai kiek pašiaušti, akys labiau išsprogusios nei įprastai, ji mažiau minta arba visai neminta - tuomet tikėtina, jog Jūsų augint..

7.50€ Be mokesčių: 6.20€

BACTOPUR DIRECT nuo bakterinių ligų, po 1 tab.

BACTOPUR DIRECT tiesiogiai, patikimai ir greitai kovoja su sunkiomis bakterinėmis ligomis, tokiomis kaip vandenligė ar kraujuojančios gėlavandenių bei jūrinių žuvų žaizdos. Ligų požymiai: atskirai ar kartu su kitomis bakterinėmis ligomis gali pradėti pūti ir bakterijų pažeisti pelekai..

0.87€ Be mokesčių: 0.72€

OMNIFORTE, 50 ml

OMNIFORTE vaistai kovoja su pagrindinėmis dekoratyvinių žuvų ligomis gėlavandeniuose akvariumuose: bakterinės infekcijos, pelekų puvėsis, grybelinės infekcijos (Saprolegnia, Achlya), odos gleivės (Costia, Chilodonella), Trichodina, Odinium, žiaunų ir odos grybelinės ligos (Dactylogyrus arba Gyrod..

8.11€ Be mokesčių: 6.70€

kH/pH minus, 250 ml

Šis preparatas saugiai minkština vandenį, mažina pH ir KH, reguliuoja karbonato kietumą.   Kai kurios žuvų rūšys (pvz Discus ir angelfish) yra pritaikiusios gyventi labai minkštame vandenyje ir reikalauja šių sąlygų. Tačiau vanduo gali būti su per dideliu karbonatas kietumu (KH) ar..

12.10€ Be mokesčių: 10.00€

ECTOPUR, 130 g.

Sera Ectopur vandens valymo priemonė, apsauganti žuvis nuo streso: • stresą mažinanti priemonė • gėlo vandens akvariumams ir sodo baseinams   Stresas gali atsirasti dėl skirtingų priežasčių ir skatinti ligas - su šiuo preparatu galima sumažinti stresą ir padėti akvariumo gyv..

6.95€ Be mokesčių: 5.74€

BAKTOPUR, 500 g.

Tai priemonė nuo žiaunų ir pelekų infekcijos.Apsaugo ir gydo žuvis nuo žiaunų ir pelekų infekcijos. Ši infekcija pasireiškia balsvomis ar pilkšvomis dėmėmis ant žuvų bei kraujosruvomis prie pelekų...

57.35€ Be mokesčių: 47.40€