KITI

KITI

Šioje skiltyje rasite vandens testus skirtus kontroliuoti  vandens parametrus. Atliekant  testus galima nustatyti įvairias priežastys, kas neigiamai veikia augalų augimą, akvariumo žuvytes, sąlygoja bloga bakteriologinės sistemos balansą ir kitas priežastys, kurias nustačius ir išsprendus sukursite tinkamą ekosistemą vandens gyventojams.

 
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Aquatest NH3 - ZOOLEK

NH3 testas skirtas išmatuoti NH3/NH4 kiekį akvariume 0-10 mg/l.Į komplektą įeina:3 buteliukai su reagentais;spalvinė skalė;mėgintuvėlis;švirkštas;naudojimosi instrukcija. ..

6.50€ Be mokesčių: 5.37€

Aquatest NO2 - ZOOLEK

Aquatest NO2- yra naudojamas, siekiant nustatyti nitrito lygį 0,1-10 mg / l intervale kolorimetriniu metodu. Nitritas yra tarpinis baltymas azoto metabolizmo ir susiformuoja pirmoje stadijoje oksidacijos amonio junginių.   Rinkinys: - Du buteliukai reagento - Spalvų gama -..

5.80€ Be mokesčių: 4.79€

Aquatest NO3 - ZOOLEK

Nitratai (NO3) akvariume atsiranda gerosioms bakterijoms oksiduojant nitritus (NO2) azoto ciklo metu. Nitratai akvariumo vandenyje veikia kaip trąša augalams ir kiekis, neviršijantis leistinos normos, nėra kenksmingas žuvims.Per didelis kiekis nitratų (NO3) akvariumo vandenyje rodo tai, kad akvarium..

6.50€ Be mokesčių: 5.37€

Testas NO3

Nitratų testas skirtas gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams. Nitratai turėtų būti tiriami reguliariai, kaip taršos rodiklis akvariume. Jei netiriama nitratai kaupiasi ir paskui darosi sunku šalinti Reguliarus vartojimas Nutrafin ir Nutrafin ciklo vykdymas, kartu su reguliariais vandens pakieti..

12.74€ Be mokesčių: 10.53€