Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

MICROBE - LIFT Artemiss imuniteto stimuliantas gėlavandeniams akvariumams, 118 ml

MICROBE - LIFT Artemiss imuniteto stimuliantas gėlavandeniams akvariumams, 118 ml
ARTEMISS Fresh Water - tai unikalus, žolinis imuniteto atsparumo stimuliantas, kuris sumažina žuvų bakterinių ir grybelinių infekcijų pavojų, tokių kaip: pelekų ir uodegos pūvėsis, opos, akių išsipūtimas (Exophanthalmia), išblukimas, pakelti žvynai, burnos pūvėsis/grybelis ir vandenligė (Ascites).
ARTEMISS Fresh Water padės susitiprinti žuvytės natūralią imuninę sistemą užtikrinant, kad ateityje nesusiformuos atsparumas vaistams (dažnas atvejis, naudojant antibiotikus).
Preparatas padės pašalinti žuvytėse esančias patogenines bakterijas, garantuotai jas sunaikindamas.
Šis produktas mažina bakterines infekcijas, taip pat žaizdas ir opas, kurios ypač būdingos auksinėms žuvelėms. Reguliarus antibiotikų naudojimas sunaikins neatsparias bakterijas, bet neišgydys opų ir liks atviros žaizdelės arba pakartotinai atsivers opos. Netgi tuomet, kai yra gilios opos, ARTEMISS Fresh Water per neįtikėtinai trumpą laiką aktyviai skatina pažeisto audinio atsinaujinimą, kol visiškai nelieka žaizdos požymių. ARTEMISS Fresh Water patartina naudoti net ir tuomet, kai naudojami antibiotikai, siekiant sumažinti pakartotinių infekcijų grėsmę.
Šis preparatas gali būti pilamas tiesiai į bet kokį akvariumą. Tai saugus preparatas visoms akvariumo gyvybės formoms. Tai taip pat puikus pagalbininkas, padedantis žuvelėms adaptuotis naujoje aplinkoje.

ARTEMISS Fresh Water - gėlavandeniams akvariumams.
Efektyvus preparatas prieš šias bakterines ligas:
* Bakterinė vandenligė
* Grybelis
* Išblukimas
* Pelekų/uodegos pūvėsis
* Akių išsipūtimas
* Opos
* Burnos pūvėsis

Gydymas antibiotikais sukelia daug problemų. Sunku išlaikyti vandens kokybę, nes kai sunaikinamos nitritinės bakterijos biofiltruose, būtinas kasdienis vandens keitimas, kad išvengtumėte apnuodijimo amoniaku.
Dėmesio! Nenaudokite su kitais medikamentais. Nenaudokite su produktais, turinčiais vario ar algicidų. Pašalinkite anglį esančią Jūsų sistemoje, nes anglis išfiltruos natūraliąsias veikliąsias medžiagas.

ARTEMISS Fresh Water nauda:
* 100% natūralus
* Netoksiškas
* Ekologiškas
* Nesukelia atsparumo efekto
* Veiksmingas prieš tokias patogenines bakterijas kaip: Aeromonas sp., Pseodomonas sp., Cytopphaga/ Flavobacterium/ Flexibacter sp., ir daugeliui bakterijų rūšių atsparių antibiotikams.
* Jeigu preparatas naudojamas taip, kaip nurodyta, jis saugus visoms jūrinėms, gėlavandenėms ir sūraus vandens žuvims. Taip pat saugus rifams ir augalams.
* Nesunaikina nitritinių bakterijų (biofiltro bakterijų)
* Nedažo vandens, nepalieka dėmių ir nekenkia silikono apdailai.
* Neturi kenksmingų dalelių ir yra pilnai išskaidantis mikroorganizmus.
* Daug efektyvesnis nei naminiai preparatai.

Naudojimas:
Gerai išplakite prieš naudojimą. Išjunkite UV sterilizatorių, baltymų "skimerį" ar ozono generatorių. Palikite veikiančius biologinius filtrus. Geriausi rezultatai bus pasiekti, jei produktas bus naudojamas iškart pastebėjus apsikrėtimą.

Daugiau informacijos apie gamintoją: http://akvariumai.lt/naujienos-3/lt/akvariumu-prieziuros-priemones-microbe-lift--23.html
Vaistai
Talpa (ml) 118

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 2496
  • Prekės kodas: ART04
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.23€
  • Be mokesčių: 11.76€