Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

MICROBE - LIFT Herbtana - Imuniteto stimuliantas gėlavandeniams akvariumams, 236 ml

MICROBE - LIFT Herbtana - Imuniteto stimuliantas gėlavandeniams akvariumams, 236 ml
HERBTANA Fresh Water yra unikalus, žolinis, imuniteto atsparumo stimuliantas, kuris mažina: baltas dėmes ant odos (Gyrodactylus), baltų dėmių ant žiaunų (Dactylogyrus), Ich (Ichthyopthirius Multifillis), oodinium, Costia (Ichthyobodo Necater), Chilonella ir Trichodina. Atsiranda parazitinės infekcijos charakterizuojamos pagal simptomus, tokius kaip: nublukimas, mirkčiojimas ir sunkus kvėpavimas. Tačiau tiksli diagnozė gali būti nustatyta tik naudojant mikroskopą.
Natūraliai kontroliuojamoje žuvies imuninėje sistemoje parazitai visuomet egzistuoja, bet tik labai mažais kiekiais. kai padidėja streso kiekis, imuninės sistemos galimybės suvaldyti parazitų kiekį tiesiogiai paveikiamos. Silpnas reagavimas leidžia parazitams sparčiai daugintis, o tai žuvytei gali sukelti rimtą, vieną iš anksčiau minėtų sveikatos problemų.

HERBTANA Fresh Water palaiko žuvies imuninę sistemą, apsaugo nuo galimo parazitų pertekliaus. Kadangi gydymo metu parazitai negali sugrįžti pas žuvį - šeimininkę, dauguma parazitų badaus. Taigi, nors HERBTANA Fresh Water tiesiogiai nenužudo parazitų, bet prisideda prie jų sunaikinimo.

HERBTANA Fresh Water skirtas rifų ir jūriniams akvariumams. Veiksmingas šioms parazitinėms ligoms:
* Baltos dėmės
* Costia
* Flukes (žiaunų ir odos)
* Trichodina
* Oodinium
* Chilodenella
* Ichthyophthirius
 
HERBTANA Fresh Water nauda:
* 100% natūralus
* Netoksiškas
* Ekologiškas
* Nesukelia atsparumo efekto
* Veiksmingas prieš tokius parazitus kaip: Gyrodactylus sp., Dactylogyrus sp., Chilodonella sp., Ichtyophthirius Multifillis, Ichthyobodo Nectar ir Oodinium sp.
* Jeigu preparatas naudojamas taip, kaip nurodyta, jis saugus visoms jūrinėms, gėlavandenėms ir sūraus vandens žuvims. Taip pat saugus rifams ir augalams.
* Nesunaikina nitritinių bakterijų (biofiltro bakterijų)
* Nedažo vandens, nepalieka dėmių ir nekenkia silikono apdailai.
* Neturi kenksmingų dalelių ir yra pilnai išskaidantis mikroorganizmus.
* Daug efektyvesnis nei naminiai preparatai.

Naudojimas:
Gerai išplakite prieš naudojimą. Išjunkite UV sterilizatorių, baltymų "skimerį" ar ozono generatorių. Palikite veikiančius biologinius filtrus. Geriausi rezultatai bus pasiekti, jei produktas bus naudojamas iškart pastebėjus apsikrėtimą.

Daugiau informacijos apie gamintoją: http://v6601.srv2.321.lt/naujienos-3/lt/akvariumu-prieziuros-priemones-microbe-lift--23.html
Vaistai
Talpa (ml) 236

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 2885
  • Prekės kodas: HERBFW08
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 18.04€
  • Be mokesčių: 14.91€