Rišami augalai

Rišami augalai

Daugiau informacijos teirautis telefonu 852656876

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Anubias var. Nana

Nėra reiklus augalas, tačiau auga lėtai, dėl to dažnai apauga dumbliais. Akvariume geriausia tvirtinti ant akmenų arba šakų. ..

Microsorum pteropus

Nereiklus augalas, puiki slėptuvė žuvims. Geriau auga pritvirtintas prie medžio ar akmens nei pasodintas į gruntą. Augalui netinka stiprus apšvietimas, todėl reiktų sodinti šešėlyje ar naudoti silpnesnį apšvietimą. ..

Microsorium pteropus "Windeluv"

Nemėgsta būti pasodinti substrate, geriau apvynioja šaknis aplink medį ar akmenį. Žuvys neės šios gėlės, nes turi kartų skonį. ..

Anubias barteri

Šis augalas gali augti ant akvariuminių medžių, akmenų, tačiau puikiai auga ir pasodintas į gruntą, svarbu neįkišti per giliai, nes gali supūti. ..

Anubias barteri var. Barteri

Gerai auga ant akmenų, šakų. Žoliaėdžiai gyvūnai neskabo šio augalo, nes jo lapai labai kieti. Šis augalas tinka ir terariumams. ..

Anubias barteri var. Caladifolia

Šis augalas išauga gana didelis, todėl tinka tik dideliems akvariumams. Geriausia sodinti akvariumo viduryje. Augalas gali būti sodinamas į substratą ir ant akmenų ar šakų. ..

Anubias lanceolata

Augalas randamas centrinės ir vakarinės Afrikos upėse. Akvariume turėtų būti sodinamas viduriniame arba dugniniame sluoksnyje. Gali auginti pradedantys akvariumistai, nes šis augalas nepretenzingas. Galima sodinti akvariumuose, kuriuose gyvena augalais mintančios žuvys, nes turi itin standžius la..

Bolbitis heudelotii

Labai gražus dekoratyvinis papartis. Sodinant neužkaskite augalo šaknų į gruntą, geriau auga ant medienos ar akmenų. ..