Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Vijūnai

Vijūnai

Vijūnai – aktyvios, lengvai prižiūrimos žuvys.


Daugiau informacijos teirautis telefonu 8 5 2656876 (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Acantopsis dialuzona - Arkliasnukis vijūnas

Judrios, greitai plaukiojančios žuvys, labiausiai aktyvios naktimis.Užauga iki 30 cm.Akvariumą rinkitės mažiausiai 120x45 cm dydžio, rekomenduojama temperatūra – 16-24 laipsniai. Gruntą rinkitės iš smėlio ar žvyro, be aštrių kampų, kadangi šios žuvytės mėgsta iki akių užsikasti substrate. Rekome..

Botia dario

Tai judrios ir labai socialios žuvytės, todėl nereikėtų jų laikyti po vieną. Labai smagu šias žuveles stebėti. Didžiausią laiko dalį jos praleidžia rausdamos gruntą.Užauga iki 15cm. Patinai ir patelės nesiskiria.Kaip ir visoms dugninėms žuvims tinka švelnus substratas. Kaip ir visos kitos žvynų ..

Botia lohachata

Tai gana aktyvi ir taiki, mėgstanti raustis po dugną, žuvis. Aktyvesnės būna dienos metu. Nepatartina laikyti su agresyviomis žuvimis. Geriausia laikyti būreliais po 5 žuvis arba daugiau.Žuvytės dažnai būna tingios, mėgsta pailsėti netoli paviršiaus, neapsigaukite – žuvytė nenudvėsė.Akvariumą žuv..

Botia macracanthus - Bocija klounas

Tai būrinės žuvys, todėl rekomenduojama laikyti bent 5 vienetus, kur vienas iš jų bus lyderis, karts nuo karto gali kilti kovos dėl lyderio pozicijos, po kurių pasitaiko ir žaizdų. Dėl savo reiklumo, šios žuvytės netinkamos pradedančiajam akvariumistui. Esant tinkamam būriui, akvariumistai gali ..

Botia modesta

Tai būrinės žuvys, todėl rekomenduojama laikyti ne mažiau nei po 4 žuvytes. Jei žuvyčių mažiau, jos tampa kuklios, gali nuolat slėptis.Užauga 18-21 cm. Gyvena 5-8 metus.Akvariumą rinkitės nuo 180 litrų, temperatūra rekomenduojama 24-30 laipsnių. Pasirūpinkite, kad akvariume būtų kuo daugiau slėptu..

Botia sidthimunki

Šios žuvytės mėgsta plaukioti grupėse, tinka laikyti su panašaus dydžio vidutinio agresyvumo žuvimis. Užauga iki 5-6cm. Minimalus rekomenduojamas akvariumo tūris 110 litrų. Rekomenduojama vandens temperatūra 20-30 laipsniai. Akvariume turi būti slėptuvių. Natūraliam vaizdui išgauti naudokite s..

Pangio pangia

Tai būrinės žuvys, reikėtų laikyti grupėmis iš 3 ar daugiau žuvyčių. Užauga iki 6cm. Nepakenčia šviežio vandens, todėl šias žuvytes reikėtų įleisti į jau subrendusį akvariumą. Substratas turėtų būti neaštrus, smėlio frakcijos, pakankamai slėptuvių - šaknų, augalų. Vandens temperatūra – 24-26 lai..

Pangio sumatramus

Nereikli, lengvai prisitaikanti rūšis. Taikaus charakterio žuvis. Tai būrinė žuvis - rekomenduojama laikyti 3 ir daugiau, jei laikysite vieną - jis nuolat slėpsis ir jo nematysite - jei daugiau - žuvytės bus aktyvesnės. Užauga iki 7-10cm. Gyvenimo trukmė 10metų. Minimalus akvariumo dydis 60 lit..