Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Vaivorykštės

Vaivorykštės

Vaivorykštės idealiai tinka gausiai augalais apsodintuose, dekoruotais medžiu akvariumuose, tačiau turi būti palikta atviros erdvės.

Daugiau informacijos teirautis telefonu 8 5 2656876 (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Chilatherina alleni

Maitinimas: Ės įvairų maistą: granuliuotus žirnelius, dribsnius, gyvą/šaldytą maistą: sliekus, žieduotasias kirmėles, vandens blusas. Akvariume: Taiki seklumų žuvis, laikykite grupėmis iš 5 ar daugiau, bent po dvi pateles patinėliui. Nelaikykite su labai mažomis žuvimis, taip pat su teritoriško..

Glossolepis incisus

Maitinimas: Ės įvairų maistą. Geriausia duoti dribsnius, papildant gyvu/šaldytu maistu. Akvariume: Tinka mišriems akvariumams, gerai sugyvena su panašaus dydžio žuvimis. ..

Iriatherina werneri

Šių žuvų būryje tarp patinų susiformuoja griežti hierarchiniai santykiai, tad didžią laiko dalį praleidžia prieš vienas kitą pūsdami savo ilgus gražius pelekus, bet toks demonstravimas nesibaigia rimtomis kautynėmis. Nerekomenduojama laikyti kartu su aktyviomis bei agresyviomis žuvimis, kurios g..

Marosatherina ladigesi

Maitinimas: Ės įvairų plūduriuojantį maistą, granuliuotus žirnelius, dribsnius, gyvą/šaldytą maistą: sliekus, artemijas. Akvariume: Seklumų žuvis, reiktų laikyti po 5 ir daugiau. Geriausiai gyvena su taikiomis žuvimis. ..

Melanoteania affinis

Maitinimas: Pagrindinis maistas turėtų būti dribsniai, papildomai duokite sliekų, artemijų. Taip pat ės salotas ir špinatus. Akvariume: Seklumų žuvis, geriausia laikyti grupėmis. ..

Melanoteania boesemani

Šios žuvys prisitaikančios, nėra agresyvios, bet jeigu laikysite su lėtomis žuvimis, gali pasireikšti agresyvumas. Gali būti blankių spalvų, o norint išgauti ryškias spalvas reikia dažnai keisti akvariumo vandenį ir šerti kokybišku maistu. Tik būdamos 5-7 cm šios žuvys pradeda įgauti savo rūšiai..

Melanoteania hebertaxelrodi

Maitinimas: Šerkite dumblių pagrindu paruoštu maistu, papildykite gyvu: artemijomis, vabzdžių lervomis. Akvariume: Puiki žuvis mišriems akvariumams. Burna per maža, kad kibtų prie kitų ar jas ėstų. ..

Melanoteania lacustris

Maitinimas: Ės įvairų maistą: granuliuotus žirnelius, dribsnius, gyvą/šaldytą maistą: sliekus, artemijas. Akvariume: Gali būti laikomos su panašaus dydžio taikiomis žuvimis. Laikykite grupėmis po 5 ir daugiau. ..