Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Kitos

Kitos

Apie kitas turimas žuvytes ir akvariumo gyvūnus teirautis telefonu 8 5 2656876 (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Aphyosemion australe

Žuvelę galima laikyti bendrame akvariume. Žuvelių charakteris yra labai taikus, jos gana drovios. Tinka laikyti su rasboromis, Corydoras ir kitomis nedidelėmis taikiomis žuvelėmis. Užauga iki 5-6cm. Patelės nespalvingos, mažesnės.  Minimalus akvariumo tūris 25litrai. Šios žuvelės spalvoms ..

Aplocheilus lineatus

Tai taikinga žuvis, puikiai sugyvenanti su kitomis žuvimis ir kurią lengva prižiūrėti.Gali užaugti iki 12 cm ilgio.Minimalus akvariumo dydis - 100 litrų, vandens temperatūra 20-26 laipsniai. Gruntą rinkitės rupų smėlį, akmenukus. Mityba: mėsėdės ..

Carnegiella levis

Tai taiki žuvytė, tinka laikyti taikiame bendrame akvariume su panašaus dydžio žuvimis: taikiais characidais, dumbliaėdžiais šamukais, apistogamomis. Labai graži žuvytė įspūdingai atrodo, kai laikoma grupėmis iš 10vnt. Užauga iki 2-2,5cm. Rekomenduojamas akvariumas, kurio paviršiaus plotas ..

Chilodus punctatus - Taškuotasis chilodas

Tai būrinės žuvys, gan taikios ir drovios, bijančios greitai judančių ir agresyvių žuvyčių.Užauga 7-8 cm dydžio.Akvariumą rinkitės mažiausiai 90x30 cm dydžio. Geriausiai rinkitės smėlinį gruntą, įdėkite keletą dekoracijų: medžio šakų ar šaknų. Augalus rinkitės plaukiojančius, kadangi šios žuvys m..

Fundulopanchax gardneri

Šios žuvytės užauga šiek tiek virš 5 cm, mažos, spalvotos, atsparios, paprastos laikyti. Dažniausiai laikomos poromis. Patelės ne tokios spalvingos kaip patinėliai, tačiau jei laikoma pora - patinėlis parodys visą savo spalvų grožį, nes turės prieš ką puikuotis. Žuvytes galima laikyti mažame ak..

Leporinus fasciatus

Tai taikaus būdo žuvis, tinkama dideliam akvariumui. Kartu gyvenančios žuvys turėtų būti panašaus dydžio ir charakterio. Netinka laikyti su lėtomis, ilgapelekėmis žuvimis (pvz. skaliarais). Gali kandžioti kitų žuvų pelekus - nesvarbu kokio dydžio. Ši žuvis netinka patirties neturintiems akvarium..

Monodactylus argentus

Tai būrinės žuvys, reiktų laikyti daugiau kaip 5 vienetus žuvyčių. Draugiškos kitų žuvų atžvilgiu, nerekomenduojama laikyti su mažomis, nes gali jas suvalgyti. Augalų akvariume neliečia. Užauga iki 20-25 cm. Šios žuvys užauga gan didelės, todėl akvariumą rinkitės nuo 200 litrų. Mėgsta sūrų vanden..