Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Bestuburiai

Bestuburiai

Bestuburiai – taikūs akvariumo gyventojai, labai jautrūs vandens temperatūrų, pH ir druskingumo parametrų pokyčiams.

Daugiau informacijos teirautis telefonu 8 5 2656876 (I–V nuo 10.00 iki 16.30 val.)Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Ampularia - Sraigė

Lengvai laikomos akvariumuose sraigės. Galima laikyti su visomis žuvimis, išskyrus tomis, kurios valgo sraiges. Šios sraigės turi specialų kvėpavimo aparatą, kurį naudoja gyvendamos mažai deguonies turinčiame vandenyje. Turi dangtelį, kuriuo užsidaro eidamos miegoti, gindamosi nuo priešų, sumažė..

Anentome hellena - Sraigė Helena

Tai aktyvi sraigė, taiki kartu gyvenančioms žuvims. Užauga iki 15-18mm.Rekomenduojama laikyti akvariume nuo 30 litrų. Vanduo turėtų būti vidutiniškai kietas, šiek tiek bazinės reakcijos.  Mityba: minta kitomis sraigėmis - pagauna ir išsiurbia iš kiautelio. Kai sraigių nėra, minta..

Atyopsis moluccensis - Filtruojanti krevetė

Filtruojančios krevetės gali būti laikomos grupėmis, tada jos tarpusavyje pasidalina teritorijomis. Nelaikykite su žuvimis, kurios minta krevetėmis: botijomis, stambiais ciklidais.Užauga iki 12 cm. Akvariumo dydis turėtų būti nuo 70 litrų, vandens temperatūra – 22-26 laipsniai. Vanduo turėtų būti..

Caridina cf. cantonensis sp. Crystal Red - Krevetė Crystal Red

Taikios mažos krevetės, užaugančios 2-3 cm. Gyvena iki 2 metų. Šios krevetės jautrios nitratams ir amoniui. Būtini reguliarūs vandens keitimai, minimalus CO2 naudojimas. Akvariumas turėtų būti apsodintas gyvais augalais. Temperatūra – 21-25 laipsniai, tinka ir aukštesnė, bet esant tokiai temp..

Caridina cf. cantonensis sp. Crystal Black - Krevetė Crystal Black

Nedidelės taikios krevetės. Geriausia nelaikyti kartu su kitomis Caridina rūšimis, agresyviomis ir per daug smalsiomis žuvimis.Užauga iki 2,5-3cm.Geriausia auginti gyvais augalais apsodintame akvariume. Krevetės neperneša vario junginių, todėl įsitikinkite, kad preparatuose ir maiste, kuriuos na..

Caridina cf. propinqua Fire Red - Krevetė Fire Red

Tai nereiklios, lėtai judančios taikios krevetės, kurias bus nesudėtinga laikyti. Nelaikykite su krevetėmis mintančiomis žuvimis.Patinai užauga mažesni, mažiau ryškūs lyginant su patelėmis.Akvariumą rinkitės nuo 18 litrų. Gruntą rinkitės tamsų, taip atskleisite šių krevečių grožį. Vanduo turėtų b..

Caridina cf. propinqua Orange - Krevete Orange

Taiki krevetė, gali gyventi kartu su krevetėmis Black Crystal, Red Crystal, Red Cherry. Nelaikykite kartu žuvų, kurios minta krevetėmis.Patinėliai užauga iki 3cm, patelės iki 3,5cm. Tinkama vandens temperatūra 20-28 laipsniai. Mityba: Maitinkite įvairiu maistu, gyvūninės ir auga..

Caridina cf. propinqua Yellow - Krevetė Yellow

Tai nereiklios taikios nykštukinės krevetės, kurias nesudėtinga laikyti net ir pradedantiesiems. Nelaikykite su krevetėmis mintančiomis žuvimis.Patinai užauga mažesni, mažiau ryškūs lyginant su patelėmis.Akvariumą rinkitės nuo 18 litrų. Lengvai prisitaikančios prie aplinkos, tiek vandens paramet..

Cardina multidentata - Amano krevetė

Tai viena populiariausių krevečių, auginamų akvariumuose. Tai maža, permatoma, pilkšvos spalvos krevetė, kūnas pamargintas juodais taškeliais, nugaroje nuo galvos iki uodegos eina balta juosta. Kūno spalva priklauso nuo to, kuo krevetė minta ir vandens kokybės.Amano krevetės gali gyventi bet ko..

Cherax quadricarinatus - Raudonžnyplis vėžys

Tai neagresyvūs, taikesni nei kitos akvariumuose laikomų vėžių rūšys. Lengvai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų. Gyvena dugne. Netinka laikyti kartu su sraigėmis ar varlėmis - nes jas gali suvalgyti. Taip pat netinka laikyti su lėtomis žuvimis, nes jas gali pagauti ir suvalgyti. Geriausia la..

Cherax sp. Blue Moon - Vėžys Mėlynas mėnulis

Šis vėžys tinka patyrusiam akvariumistui. Galima laikyti bendrame akvariume, tik ne su sraigėmis ar varlėmis, nes gali jas suvalgyti.Užauga 10-20 cm.Akvariumas reikalingas ne mažiau kaip 100 litrų. Temperatūra – 20-28 laipsniai. Akvariume nereikia augalų, kitaip jie bus apgenėti. Reikėtų naudoti ..

Gecarcinus quadratus - Mangroviu krabas

Šie krabai kovoja dėl teritorijos, užauga iki 5 cm. Terariume ar akvariume kaip gruntą rinkitės smėlį, paliekant tam tikrą sausą plotą, bet taip pat turėtų būti ir vandens. Jiems nereikia daug vietos, tačiau erdvė turi būti švari. Temperatūra turi būti 23-29 laipsniai. Gyvus augalus gali sunaikin..

Neritina natalensis

Tai taiki sraigė, nerekomenduojama laikyti su agresyviomis, sraigėmis mintančiomis žuvimis. Galima laikyti beveik visuose akvariumuose, išskyrus tuos, kuriuose auga agresyvios žuvys, kadangi gali sraiges suėsti. Puikiai šalina dumblius, tačiau jei sraigei neužtenka dumblių ji pradės ėsti akvariu..

Neocardina heteropoda Red Cherry - Krevetė Red Cherry

Taikaus būdo krevetės, nekenkiančios kitiems akvariumo gyventojams. Tinka laikyti mažuose akvariumuose, užtenka 10-20 litrų akvariumo.Jų laikymas ir priežiūra nereikalauja didelių pastangų ir išlaidų. Vandens temperatūra turėtų būti 18-25 laipsniai, nors gali išgyventi ir 15-33 laipsnių temperatūroj..

Neritina sp. Brown zebra - Sraigė Brown zebra

Užauga iki 2cm dydžio. Rekomenduojama akvariumams nuo 20 litrų. Optimali temperatūra 25 laipsniai. Gali pabėgti iš akvariumo. Jei rasite ją šalia akvariumo paprasčiausiai įmeskite atgal į vandenį. Sraigės valgo dumblius nuo įvairių paviršių. Nuvalo akvariumo stiklą nepalikdama nei taškelio, t..

Neritina turrita

Užauga iki 2cm dydžio. Rekomenduojama akvariumams nuo 20 litrų. Optimali temperatūra 25 laipsniai. Gali pabėgti iš akvariumo. Jei rasite ją šalia akvariumo paprasčiausiai įmeskite atgal į vandenį. Sraigės valgo dumblius nuo įvairių paviršių. Nuvalo akvariumo stiklą nepalikdama nei taškelio, t..

Procambarus clarkii - Raudonas Vėžys

Maksimalus dydis 12cm. Galima laikyti 5 ir daugiau akvariume, kurio dugno matmenys 100x40cm. Jei akvariumas didesnis - vėžių galima laikyti daugiau. Tinka platus vandens kietumo ir rūgštingumo spektras - vengti ekstremalių ribų. Tolerantiški įvairiai vandens kokybei. Kaip ir dauguma vė..

Tylomelania towutica - Sraigė

Taikaus charakterio sraigė.Užauga iki 6cm. Ši sraigė mėgsta minkštą substratą, akvariumas turėtų būti apsodintas gyvais augalais, dekoruotas šaknimi. Sulavesio sraigė neskriaudžia nei augalų, nei žuvų, nei kitų bestuburių. Tačiau jos nereikėtų laikyti kartu su sraiges valgančiomis ir agresyviom..