Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Akvariuminės žuvys ir augalai

Sveikos ir gražios žuvytės bei skoningai parinkti vandens augalai akvariume sukuria nuostabų povandeninį pasaulį.
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Acantopsis dialuzona - Arkliasnukis vijūnas

Maitinimas: Ės daugelio rūšių maistą, skęstančius granuliuotus žirnelius, dribsnius, sliekus, artemijas. Akvariume: Taikus gyventojas, tačiau geriau laikyti grupėmis, gali sugyventi su kitomis taikiomis žuvimis. ..

Aequidens pulcher - Akara

Maitinimas: Ės įvairų maistą: aukštos kokybės ciklidams skirtas granules, krevetes, artemijas, smulkius kirminus ir kitus mėsinius maistus. Venkite daug baltymų turinčio maisto, nešerkite gyvomis žuvimis. Akvariume: Geriausia laikyti su panašaus dydžio stipriais pietų Amerikos ciklidais, viduti..

Alternathera reineckii "Pink"

Žolinis augalas, kurio violetinė spalva suteikia kontrastą daugeliui žaliųjų augalų akvariume. Auginimas gana sudėtingas, reikalinga ryški šviesa (lapai tampa raudoni), geras substratas, kokybiškas vanduo, papildomai CO2. Augalas dauginamas karpant šakeles, nors išauga ir iš sėklų. Užauga iki 25-50 ..

Altolamprologus calvus

Maitinimas: Gamtoje perlinis lamprologas minta kitų žuvų mailiumi, bestuburiais. Akvariume jis turėtų gauti tokį maistą, kuriame būtų daug baltymų. Jie ės dribsnius, granuliuotus žirnelius, lengvai ės gyvą maistą. Akvariume: Šiek tiek drovi žuvis, tačiau kovoja dėl teritorijos. Gali būti laikom..

Ameca splendens

Maitinimas: Nors Ameca splendens ims bet kokį maistą, kokį pasiūlysite, laisvėje daugiausia minta dumbliais. Dėl šios priežasties reiktų pasirūpinti, kad šios žuvys gautų pakankamai augalinės kilmės medžiagų. Spirulinos vafliai, špinatai ir gliaudytos pupelės joms puikiai tinka. Akvariume: Šios..

Ampularia - Sraigė

Maitinimas: Daugiausia minta dumbliais, augaliniu maistu. Akvariume: Nelaikykite su agresyviomis žuvimis, kurios jas puldinėtų, baksnotų. ..

Ancistrus sp.

Maitinimas: Ės minkštus dumblius, agurkus, lukštentas sodo pupeles, špinatus, cukinijas. Gali ėsti dribsnius, nedidelius kiekius sliekų. Akvariume: Labai taikus akvariumo gyventojas. Ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. ..

Anubias var. Nana

Nėra reiklus augalas, tačiau auga lėtai, dėl to dažnai apauga dumbliais. Akvariume geriausia tvirtinti ant akmenų arba šakų. ..

Aphyosemion australe

Maitinimas: Ės įvairų maistą ir granuliuotus žirnelius, ir dribsnius, bet labiau mėgsta gyvą/šaldytą maistą (sliekai, žieduotosios kirmelės, artemijos). Akvariume: Geriausia laikyti po tris, patinėlį su dviem patelėm. Ramiai reaguos į panašaus dydžio taikias žuvis. ..

Balantiocheilus melanopterus - Ryklinis barbusas

Tai taikios, greitos, baikščios ir labai aktyvios žuvys. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti bent 5 žuvytes. Laikant mažesnį kiekį, žuvys bus baikščios, stresuos ir slėpsis tarp augalų. Nevertėtų jų laikyti su gupijomis, neonais ir kitomis mažomis žuvimis. Į kompaniją puikiai tiks didesnės..

Betta splendens - Gaidelis

Tai spalvinga, ilgų pelekų žuvis. Gaidelius galima laikyti bendrame akvariume, jeigu nėra pelekus kramtančių agresyvių žuvų. Jokiu būdu negalima laikyti dviejų patinų, nes pešis tarpusavyje iki vieno iš jų mirties. Patelės nesipeša. Patelės nėra tokios spalvingos kaip patinai, o ir pelekai daug ..

Chanda ranga - Stiklažuvė

Maitinimas: Ės įvairų masitą, tačiau labiau tinka augalinis maistas. Akvariume: Mėgsta būti grupėse, geriausia laikyti bent po 6. Taikios žuvys, gali sugyventi su kitomis taikiomis žuvimis. ..

Chilatherina alleni

Maitinimas: Ės įvairų maistą: granuliuotus žirnelius, dribsnius, gyvą/šaldytą maistą: sliekus, žieduotasias kirmėles, vandens blusas. Akvariume: Taiki seklumų žuvis, laikykite grupėmis iš 5 ar daugiau, bent po dvi pateles patinėliui. Nelaikykite su labai mažomis žuvimis, taip pat su teritoriško..

Cladophora aegagropila

Šis augalas iš tikro yra dumblių kolonija, akvariume jis atlieka filtro funkciją savo viduje rinkdamas dumblius. Jei rutuliuko paviršius pernelyg apdumblėja galima paprastai praplauti po vandens srove ir įdėti atgal į akvariumą. ..

Symphysodon aequifasciatus Blue Turquoise - Diskusas

Maitinimas: Šioms žuvims reikia daug baltymų. Geriausia duoti mysis krevečių, krilio. Suaugusiems Diskusams galima duoti sliekų. Akvariume: Labai atidžiai rinkite žuvis, kurias laikysite su Diskusais, jie netoleruoja daugelio bakterijų. Atsargiai su didesnėmis žuvimis, kurios gali sužeisti Disk..

Aequidens rivulatus - Cichlasoma rivulatus

Tai agresyvi, savo teritoriją ginanti žuvis. Sugyvens su kitais panašaus dydžio Pietų Amerikos ciklidais. Ši žuvis jokiu būdu netinka bendram taikių, mažų žuvų akvariumui.Kadangi šios žuvys užauga tikrai didelės, patinai iki 20 cm, patelės – iki 15 cm, akvariumą reikia rinktis ne mažesnį nei 200 ..

Altolamprologus compressiceps

Maitinimas: Ės įvairų akvariuminių žuvyčių maistą, tačiau labiau mėgsta gyvą ar šaldytą maistą. Akvariume: Netinka mišriems akvariumams, laikykite su panašaus dydžio Tanganikos ežero ciklidais,kurie nebūtų pernelyg agresyvūs. ..

Ambulia

Šiuos augalus reikėtų sodinti grupėmis 3-4 cm atstumu, jie nėra reiklūs, todėl tinka pradedantiesiems. Užauga iki 40 cm ..

Ancistrus sp. - Ilgapeliakis ancistrusas

Maitinimas: Ės minkštus dumblius, agurkus, lukštentas sodo pupeles, špinatus, cukinijas. Gali ėsti dribsnius, nedidelius kiekius sliekų. Akvariume: Labai taikus akvariumo gyventojas. Ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. ..

Anentome hellena - Sraigė Helena

Maitinimas: Minta įvairiomis sraigėmis. Jei jų nėra duokite granuliuotų žirnelių. Akvariume: Ši sraigė bus taiki žuvų atžvilgiu, tik ne gruoboniškų. Bet kokiu atveju ji suės kitas sraiges savo aplinkoje. ..

Aplocheilus lineatus

Maitinimas: Gamtoje maitinasi mažais vabzdžiais. Ės šaldytas kirmėles, artemijas, dribsnius. Akvariume: Neideali žuvis mišriam akvariumui, patinėliai kovoja dėl teritorijos ir gali suėsti mažas žuveles, tokias kaip Neonai. ..

Barbus conchonius - Ugninis barbusas

Tai taikios, mielos, judrios žuvys. Idealiai tinka  pradedančiajam akvariumistui. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti ne mažiau nei 5-6 žuvytes. Tik būryje jos jausis saugiai, ne stresuos ir nepuldinės ilgapelekių akvariumo žuvyčių.Akvariumas turėtų būti gausiai apsodintas augalais, s..

Botia dario

Maitinimas: Ės daugelio rūšių maistą, skęstančius granuliuotus žirnelius, dribsnius, sliekus, artemijas. Nepamirškite duoti  žolinio maisto, dumblių plokštelių, taip pat galite duoti šviežių daržovių (pvz.cukinijų). Akvariume: Taikus gyventojas, reiktų laikyti grupėse po 4 ir daugiau. Taik..

Colisa lalia - Raudonai- mėlynai dryžuotas leliusas

Tai taiki žuvis, sutarianti su visais akvariumo gyventojais, tačiau nederėtų laikyti su gerokai didesnėmis žuvimis. Tai gan baikšti žuvis, todėl patartina akvariumą laikyti ramesnėje vietoje.Puikiai tinka nedideliems akvariumams. Akvariume turi būti daug augmenijos bei paviršinių augalų priebland..

Glossolepis incisus

Maitinimas: Ės įvairų maistą. Geriausia duoti dribsnius, papildant gyvu/šaldytu maistu. Akvariume: Tinka mišriems akvariumams, gerai sugyvena su panašaus dydžio žuvimis. ..

Gymnocorymbus ternetzi - Ternecija

Ramios prigimties būrinės žuvytės, kurias rekomenduojama laikyti 3 vienetus ir daugiau. Kartais mėgsta krimstelėti lėtai plaukiančių ilgapelekių žuvyčių uodegas, tokių kaip skaliarijos ar gaideliai.Akvariumui reikalingas silpnas apšvietimas, natūralios spalvos gruntas, daug augalų. Žuvytės nereik..

Microsorum pteropus

Nereiklus augalas, puiki slėptuvė žuvims. Geriau auga pritvirtintas prie medžio ar akmens nei pasodintas į gruntą. Augalui netinka stiprus apšvietimas, todėl reiktų sodinti šešėlyje ar naudoti silpnesnį apšvietimą. ..

Nematobrycon palmeri Black - Juoda karališka tetra

Maitinimas: Ės bet kokį maistą, įskaitant granuliuotus žirnelius, dribsnius kaip ir gyvą ar šaldytą masitą, tokį kaip sliekai ar vandens blusos. Akvariume: Turi būti laikomos grupėse iš 6 ar daugiau, tačiau akvariume geriau neturėti daugiau negu vieną patinėlį. Laikykite kartu su kitomis taikio..

P.X. sphenops Black Molly - Juoda molinezija

Maitinimas: Daržovės, granulės, kartais kirmėlės. Akvariume: Šios taikios žuvys gali būti kombinuojamos kartu su kitomis žuvimis, kurios toleruoja kietą, nuo neutralaus iki šarminio, vandenį. ..

Pistia stratiotes

Augalas plaukioja vandens paviršiuje, lapai šviesiai žali, stori. Šis augalas yra puikus prieglobstis mažoms žuvims ir mailiui. Augalui reikia daug šviesos ir drėgno oro. ..

Symphysodon aequifasciatus Malboro - Diskusas

Maitinimas: Šioms žuvims reikia daug baltymų. Geriausia duoti mysis krevečių, krilio. Suaugusiems Diskusams galima duoti sliekų. Akvariume: Labai atidžiai rinkite žuvis, kurias laikysite su Diskusais, jie netoleruoja daugelio bakterijų. Atsargiai su didesnėmis žuvimis, kurios gali sužeisti Disk..

Acorus gramineus

Tai nėra visiškai akvariuminis augalas, labiau mėgsta pelkes. Jis gali būti laikomas tik atviruose akvariumuose, kur gali augti virš vandens paviršiaus, pilnai panardintas gali imti pūti. ..

Amphilophus trimaculatus - Flower horn

Maitinimas: Kol jauni, turėtų būti šeriami kokybiškais dribsniais arba mažomis granulėmis ciklidams, paaugusiems reiktų duoti ciklidams skirtų granuliuotų žirnelių, kartu su kapotais sliekais, krvetėmis ir kriliu. Akvariume: Agresyvi žuvis, gali būti tik su atitinkamai didelėmis, stipriomis, gr..

Ancistrus sp. Gold

Maitinimas: Ės minkštus dumblius, agurkus, lukštentas sodo pupeles, špinatus, cukinijas. Gali ėsti dribsnius, nedidelius kiekius sliekų. Akvariume: Labai taikus akvariumo gyventojas. Ramiame mišriame akvariume jaučiasi puikiai. ..

Anomalochromis thomasi

Maitinimas: Mėsaėdis. Ės sliekus, artemijas ir dribsnius. Akvariume: Sugyvena su neagresyviomis žuvimis, kurioms tiktų panašūs vandens parametrai. ..

Aponogeton boivinianus

Didelis stiprus augalas, tinka tik dideliems akvariumams. Esant geroms sąlygoms turi labai masyvius lapus - net iki 80 cm ilgio ir 8 cm pločio, nuo 30-50 cm pločio. Senesni labai tamsiai žali, ryškūs, o jauni šviesiai žali, kartais rusvi. Šis augalas gamtoje randamas judančiuose vandenyse, todėl ..

Atyopsis moluccensis - Filtruojanti krevetė

Maitinimas: Filtruojanti krevetė maitinsis maisto likučiais. Paprastai būna šalia srovės ir renka maistą nuo filtro. Jei akvariumo vanduo per švarus krevetė badaus. Gali ėsti Amano krevetės planktonines lervas. Akvariume: Nelaikykite su žuvimis, kurios minta krevetėmis. Geriausia kartu laikyti ..

Barbus conchonius bicolor - Ugninis barbusas dvispalvis

Tai taikios, mielos, judrios žuvys. Idealiai tinka  pradedančiajam akvariumistui. Tai būrinės žuvys, rekomenduojama laikyti ne mažiau nei 5-6 žuvytes. Tik būryje jos jausis saugiai, ne stresuos ir nepuldinės ilgapelekių akvariumo žuvyčių.Akvariumas turėtų būti gausiai apsodintas augalais, su ke..

Botia lohachata

Tai gana aktyvi ir taiki, mėgstanti raustis po dugną, žuvis. Aktyvesnės būna dienos metu. Nepatartina laikyti su agresyviomis žuvimis. Geriausia laikyti būreliais po 5 žuvis arba daugiau.Žuvytės dažnai būna tingios, mėgsta pailsėti netoli paviršiaus, neapsigaukite – žuvytė nenudvėsė.Akvariumą žuv..

Carnegiella levis

Maitinimas: Labiau mėgsta mėsinį maistą: sliekus, vandens blusas. Akvariume: Taiki žuvis, galite laikyti su kitomis panašaus būdo žuvimis. ..

Colisa lalia - Mėlynas leliusas

Tai taiki žuvis, sutarianti su visais akvariumo gyventojais, tačiau nederėtų laikyti su gerokai didesnėmis žuvimis. Tai gan baikšti žuvis, todėl patartina akvariumą laikyti ramesnėje vietoje.Puikiai tinka nedideliems akvariumams. Akvariume turi būti daug augmenijos bei paviršinių augalų priebland..

Gymnocorymbus thayeri - Geltona ternecija

Maitinimas: Ės bet kokį maistą, įskaitant granuliuotus žirnelius, dribsnius kaip ir gyvą ar šaldytą masitą, tokį kaip sliekai ar vandens blusos. Akvariume: Taiki, kompaanijos žuvis, reiktų laikyti ne mažiau 6. Laikykite su kitomis taikiomis žuvimis, tačiau ne tomis, kurios turi ilgus pelekus, n..

Iriatherina werneri

Šių žuvų būryje tarp patinų susiformuoja griežti hierarchiniai santykiai, tad didžią laiko dalį praleidžia prieš vienas kitą pūsdami savo ilgus gražius pelekus, bet toks demonstravimas nesibaigia rimtomis kautynėmis. Nerekomenduojama laikyti kartu su aktyviomis bei agresyviomis žuvimis, kurios g..

Microsorium pteropus "Windeluv"

Nemėgsta būti pasodinti substrate, geriau apvynioja šaknis aplink medį ar akmenį. Žuvys neės šios gėlės, nes turi kartų skonį. ..

P.X. sphenops Gold Molly - Geltona molinezija

Maitinimas: Daržovės, granulės, kartais kirmėlės. Akvariume: Šios taikios žuvys gali būti kombinuojamos kartu su kitomis žuvimis, kurios toleruoja kietą, nuo neutralaus iki šarminio, vandenį. ..

Symphysodon aequifasciatus Pigeon - Diskusas

Maitinimas: Šioms žuvims reikia daug baltymų. Geriausia duoti mysis krevečių, krilio. Suaugusiems Diskusams galima duoti sliekų. Akvariume: Labai atidžiai rinkite žuvis, kurias laikysite su Diskusais, jie netoleruoja daugelio bakterijų. Atsargiai su didesnėmis žuvimis, kurios gali sužeisti Disk..

Anubias barteri

Šis augalas gali augti ant akvariuminių medžių, akmenų, tačiau puikiai auga ir pasodintas į gruntą, svarbu neįkišti per giliai, nes gali supūti. ..

Apistogramma cacatuoides - Apistograma kakadu

Maitinimas: Geros kokybės dribsniai turėtų būti pagrindas, kartu reiktų duoti šaldytų, dehidratuotų ar gyvų moskitų lervų, žiedinių kirminų, sliekų, vandens musių, artemijų, ciklopų. Akvariume: Šiaip taikios žuvys. Patinėliai teritoriški, jei laikysite daugiau negu vieną, pasistenkite, kad būtų..

Aponogeton crispus

Geriausiai auga minkštame, šiek tiek rūgščiame vandenyje, reikalingas vidutinio ryškumo apšvietimas. Gerai auga ir stovinčiame, ir tekančiame vandenyje. Nepatariama sodinti ką tik paleistuose akvariumuose.  Lapai užauga iki 25-50 cm, o augalas auga iki 15-25 cm pločio. ..

Apteronotus albifrons - Juodas peilis

Maitinimas: Ės šaldytas artemijas, nedidelius sliekus, kitą šaldytą maistą. Gali suėsti mažas žuvytes. Dribsnių neėda. Akvariume: Medžiotojas, nelaikykite su mažomis žuvimis, kaip neonai, nelaikykite ir su pernelyg agresyviomis. Jie taikūs panašaus dydžio žuvims. ..