SICCE filtrai

SICCE filtrai

Sicce kompanija gyvuoja jau 35 metus. Per ta laiktą sukaupta patirtis leidžia gaminti patikimą įrangą, kurie niekada nenuvilia klientų. Sicce turi daug tarptautinių sertifikatų:VDE, TÜV (Vokietija), UL (USA), cUL (Kanada),  PSE (Japonija) ir daug kitų, kas patvirtiną, kad tai inovativi kompaniją, kuri ieško naujų sprendimų ir gaminta kokybiškus produktus. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Micron Power Filter

Micron Power Filter - tai aukštos kokybės vidaus filtras, skirtas iki 200l talpos akvariumui ar terariumui. Su išskirtine vandens srauto kontrolės sistema. Lengvai tvirtinasi prie akvariumo sienelės su specialiais guminiais siurbtukais. Filtruojama au aktyviąja anglimi, kuri yra su..

12.85€ Be mokesčių: 10.62€

Shark Adv 400

Shark Adv 400 - tai aukščiausios kokybės bei išskirtinio dizaino vidinis akvariumo filtras, skirtas iki 90l akvariumui su 4 lygių oro srauto reguliavimu. Ši modulinė filtravimo sistema yra su pakeičiama aktyviąja anglimi bei kempinės kasete. Shark Adv 400 galima naudoti vieną arba kaip pag..

23.75€ Be mokesčių: 19.63€

Shark Adv 600

Shark Adv 600 - tai aukščiausios kokybės bei išskirtinio dizaino vidinis akvariumo filtras, skirtas iki 130l akvariumui su 4 lygių oro srauto reguliavimu. Ši modulinė filtravimo sistema yra su pakeičiama aktyviąja anglimi bei kempinės kasete. Shark Adv 600 galima naudoti vieną arba kaip pagalbi..

21.76€ Be mokesčių: 17.98€