FERPLAST filtrai

FERPLAST filtrai

Ferplast įmonė veikia jau 40 metų. Sukurtas platus prekių asortimentas, pardavimai bei didėjanti užimamos rinkos dalis padėjo Ferplast įsitvirtinti rinkoje bei tapti lyderiu savo srityje. Šiuo metu įmonė platina savo gaminius daugiau nei 80 šalių keliuose žemynuose. Daugiau apie įmonę Ferplast.

 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

BLUCOMPACT 01

Idealus vidaus filtras akvariumams ir vėžlių rezervuarams. Filtravimo sistema užtikrina efektyvų vandens valymą bei patogų ir lankstų naudojimą. Rezervuarams iki 45 l Visiškai panardinama, tyli ir patikima sistema Kelių krypčių vandens difuzeris Regu..

18.50€ Be mokesčių: 15.29€

BLUCOMPACT 02

  Puikus vidaus filtras gėlavandeniams ir jūriniems akvariumams su integruotu biologiniu filtru.Akvariumams iki 75 l Visiškai panardinamas , sukomplektuotas su mechaninėmis kasetėmis ir biologine filtravimo sistema. Nesukelia triukšmo Kelių krypčių va..

22.16€ Be mokesčių: 18.31€

BLUMODULAR 2

Unikalus filtras su dvigubu srautu. Filtras unikalus, tuo pačiu metu užtikrinantis aukštą siurbimo galią ir greitą srautą. Inovatyvi ir naujoviška sistema automatiškai užveria įsiurbimo groteles užkirsdama kelią grižti nešvarumams į akvariumą. Daugiau informacijos apie gamintoją: Ferplast ..

40.15€ Be mokesčių: 33.18€

BLUEXTREME 1100

Galingiausia filtravimo sistema švariam Jūsų akvariumo vandeniui.Švariam akvariumo vandeniui palaikyti naudomi keli filtavimo etapai. Pirmame filtravimo etape naudojamas filtras su šiurkščia kempine, veliau seka filtracija aglies kempine. Šis filtras su keturiais filtravimo krepšeliais ..

105.15€ Be mokesčių: 86.90€

BLUEXTREME 1500

Galingiausia filtravimo sistema švariam Jūsų akvariumo vandeniui.Švariam akvariumo vandeniui palaikyti naudomi keli filtavimo etapai. Pirmame filtravimo etape naudojamas filtras su šiurkščia kempine, veliau seka filtracija aglies kempine. Šis filtras kruoščiai isvalys Jūsų akvariumą ir padės..

171.60€ Be mokesčių: 141.82€