Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

GIESEMANN

GIESEMANN


 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

REFLEXX šviestuvas 900 mm, T5 lempos 4x39 W

REFLEXX T5 lempų apšvietimo sistema - geriausias pasirinkimas tiems, kas mėgsta akvariumus be dangčių. Sistema yra su aukščio reguliavimo sistema ir vienu judesiu galima lengvai pakeisti aukščio poziciją. Puikiai integruojama bet kokioje aplinkoje. - Elektroniniai, nemirgantys bala..

341.25€ 273.00€ Be mokesčių: 225.62€

REFLEXX šviestuvas 1200 mm, T5 lempos 4x54 W

REFLEXX T5 lempų apšvietimo sistema - geriausias pasirinkimas tiems, kas mėgsta akvariumus be dangčių. Sistema yra su aukščio reguliavimo sistema ir vienu judesiu galima lengvai pakeisti aukščio poziciją. Puikiai integruojama bet kokioje aplinkoje. - Elektroniniai, nemirgantys bal..

REFLEXX šviestuvas 620 mm, HQ lempos 1x150 W

REFLEXX apšvietimo sistema - geriausias pasirinkimas tiems, kas mėgsta akvariumus be dangčių. Sistema yra su aukščio reguliavimo sistema ir vienu judesiu galima lengvai pakeisti aukščio poziciją. Puikiai integruojama bet kokioje aplinkoje. Lempos gaubtas pagamintas iš aukščiausios ko..

309.89€ Be mokesčių: 256.11€

REFLEXX lempų kabinimo reikmenų rinkinys

Giesemann REFLEXX montavimo kabliukai montuojami ant apšvietimo gaubto viršaus. Trosas yra pagamintas iš plieno, jo ilgis reguliuojamas, todėl galite montuoti apšvietimo gaubtą Jums patogiame aukštyje. Trosas yra saugus ir ypač stiprus, pagamintas specialiai INFINITY bei SPECTRA apšvietimo gaub..